واکنش وکیل فدراسیون فوتبال به ادعای وکلای ویلموتس مبنی بر جعل ایمیل

به گزارش مهسان بلاگ، مشاور حقوقی فدراسیون فوتبال در پرونده سرمربی سابق تیم ملی توضیحاتی ارائه کرد.

واکنش وکیل فدراسیون فوتبال به ادعای وکلای ویلموتس مبنی بر جعل ایمیل

به گزارش ایسنا، دکتر رضا شاه منصوری، مشاور حقوقی فدراسیون درپفراینده سرمربی سابق تیم ملی درباره موضوع مربوط به ادعای مطروحه وکلای وی پیرامون جعل ایمیل مطرح نمود: این یک ادعای بی فایده است. وقتی سرمربی سابق تیم ملی برای افتتاح حساب در ترکیه حضور پیدا می نماید و نهایتا این اتفاق رخ می دهد در این شرایط جعل ایمیل چه دلیلی دارد؟

وی اضافه نمود: نظر به اینکه سرمربی سابق تیم ملی جهت افتتاح حساب به استانبول عزیمت نموده نه از نظر عقلانی و نه حقوقی دلیلی ندارد که جعلی اتفاق افتاده باشد. این یک ادعاست که وکلای ویلموتس جهت اینکه نگاه رسیدگی نماینده را به فدراسیون فوتبال مخدوش نمایند و حسن نیت آن را زیر سوال ببرند مطرح کردند و هیچ صندلی دیگری ندارد.

مشاور حقوقی فدراسیون در پفراینده ویلموتس درباره اینکه گفته می شود ویلموتس در قراردادش بندی را گذاشته که در آن نوشته شده هرگونه کفشی را بخواهد می تواند بخرد و پول آن را فدراسیون باید بدهد گفت: طرح این شایعات در فضای مجازی و متاسفانه بعضا در رسانه های رسمی جای تاسف دارد. خیر چنین موضوعی در قرارداد نیست و تکذیب می شود.

شاه منصوری توضیح داد: بار دیگر تاکید می شود طرح چنین شایعات بی اساسی باعث لطمه به فرایند شکایت فدراسیون فوتبال از رای اولیه صادره می شود و بنابراین شایسته است از طرح چنین مباحث بی اساسی خودداری شود.

cicagraphic.ir: مجله گرافیک | همه چیز درباره طراحی بصری و گرافیکی

cruisero.ir: کشتی کروز، نمایندگی کشتی کروز ایران، MSC، تور نوروز، بهار، تابستان، پاییز، زمستان کشتی کروز

منبع: عصر ایران
انتشار: 2 آذر 1400 بروزرسانی: 2 آذر 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 59458

به "واکنش وکیل فدراسیون فوتبال به ادعای وکلای ویلموتس مبنی بر جعل ایمیل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش وکیل فدراسیون فوتبال به ادعای وکلای ویلموتس مبنی بر جعل ایمیل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید