پلوسی کرونا را ویروس ترامپ نامید

به گزارش مهسان بلاگ، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا ویروس کرونا را ویروس ترامپ نامید؛ اظهاراتی که به انتقادها درخصوص عملکرد رئیس جمهور آمریکا در مدیریت پاندمی کرونا دامن می زند.

پلوسی کرونا را ویروس ترامپ نامید

به نقل از پایگاه خبری هیل، نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در مصاحبه ای با شبکه سی ان ان گفت: فکر می کنم با اظهارات جدید دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در حقیقت او به اشتباهاتی که تا به امروز مرتکب شده اذعان کرد، استفاده از ماسک را پذیرفت و اذعان کرد که این یک حیله و فریب نیست. این پاندمی است که به خاطر انفعال و عدم اقدام ترامپ پیش از بهتر شدن، بدتر شد.

وی اضافه نمود: در حقیقت بدون شک این ویروس ترامپ است.

پلوسی به اظهارات روز سه شنبه ترامپ در کاخ سفید اشاره نمود که در جریان آن وی استفاده از ماسک صورت را تحسین کرد و از آمریکایی ها خواست تا برای ریشه کن کردن شیوع این بیماری دستان خود را دائم بشویند و فاصله اجتماعی را رعایت نمایند.

در جریان این جلسه که نخستین جلسه متمرکز بر ویروس کرونای رئیس جمهور آمریکا در کاخ سفید در سه ماه گذشته بود، ترامپ همچنین هشدار داد که شیوع ویروس کرونا در آمریکا در بحبوحه افزایش آمار مبتلایان در بخش هایی از این کشور پیش از بهتر شدن، بدتر خواهد شد.

پلوسی گفت: اگر ترامپ چند ماه پیش به جای برگزاری کمپین های انتخاباتی و دیگر کارهایی که نموده بود، گفته بود که ماسک بزنید، آن وقت افراد بیشتری او را به عنوان رهبر دنبال می کردند. او رئیس جمهور آمریکاست.

در پاسخ به این سوال که آیا تاکید دارد هزاران آمریکایی به خاطر نحوه عملکرد و واکنش رئیس جمهور جان خود را از دست داده اند، پلوسی گفت: بله منظور من همین است. فکر می کنم که این کاملا مشهود و آشکار است.

این اظهارات یکی از تندترین نقدها علیه نحوه مدیریت پاندمی کرونا توسط ترامپ است؛ بیماری که به گفته دموکرات ها نیازمند واکنش جدی تر از سوی کاخ سفید بود.

این انتقادها در بحبوحه افزایش شمار مبتلایان و قربانیان در سراسر آمریکا به ویژه در جنوب و غرب کشور مطرح شد.

پلوسی گفت: شمار مبتلایان ما به چهار میلیون تن نزدیک می گردد و 140 هزار تن نیز به خاطر ابتلا به ویروس جان خود را از دست داده اند. اگر الان استفاده از ماسک مهم شده، مهم بود که این اقدام در ماه مارس صورت گیرد به جای اینکه به ما در ماه آوریل بگویید که همگی می توانیم به کلیسا برویم!

وی اضافه نمود: بازگشت به علم و حکومت تنها راه برای غلبه بر این مساله است. ما امیدواریم واکسنی برای این بیماری کشف گردد و برای این منظور دعا می کنیم. اگر خدا بخواهد این اتفاق خیلی زود رخ می دهد. اما هنوز چند ماهی پیش رو وجود دارد و مردم بیشتری جان خود را از دست خواهند داد. بیایید امیدوار باشیم که رئیس جمهور به پذیرش واقعیت این پاندمی یعنی اینکه این ویروس ترامپ است، نزدیک تر گردد.،ایسنا

bestcanadatours.com: Best Canada Tours یک سرویس خدماتی جدید و چند منظوره جهت ارائه سرویس تور به کشور کانادا با کیفیت برتر است

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 27 شهریور 1400 بروزرسانی: 27 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 56184

به "پلوسی کرونا را ویروس ترامپ نامید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلوسی کرونا را ویروس ترامپ نامید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید