چرا خوشبو بودن هتل اهمیت دارد؟

به گزارش مهسان بلاگ، تمامی هتل ها و مهمانپذیرها می توانند از دستگاه های بی نظیر و اسانس های بسیار متنوع آرورایحه بهره مند شوند و فضایی دلپذیر برای مسافران و مهمانان خود ایجاد نمایند.

چرا خوشبو بودن هتل اهمیت دارد؟

یکی از شیوه های تبلیغاتی بسیار تاثیرگذار که برخلاف روش های یاد شده، غیر دیداری است و به طور ناخودآگاه افراد مختلف را تحت تاثیر قرار می دهد، استفاده از خوشبو نماینده است. حس بویایی از حواسی است که انسان از زمان تولد آن را همراه خود دارد و و بر اساس تحقیقات صورت گرفته، رایحه و عطر خوش برای هر شخص می تواند آرامش بخش و حتی الهام بخش باشد. در طی سال های اخیر پراکندن رایحه دلپذیر در فضای یک کسب و کار به شیوه تبلیغاتی موثر برای جذب مشتریان بیشتر و ماندگاری آن ها تبدیل شده است. هتل ها از جمله کسب و کارهایی هستند که مبتنی بر رضایت مشتری بوده و هرچه مقدار رضایتمندی مسافران بیشتر باشد، احتمال بازگشت دوباره آن ها به هتل در سفرهای بعدی و معرفی آن به دیگر دوستان، افزایش خواهد یافت.

دستگاه خوشبو نماینده هوا به عنوان یکی از مدرن ترین تجهیزات برای انتشار یکنواخت رایحه در هوا، در هتل ها نقش مهم و کاربردی دارد و تاثیر بسیار مثبتی بر رضایت خاطر مشتریان می گذارد. از همین رو هتلداران اسانس خوشبو نماینده خاصی را برای هتل انتخاب نموده و دستگاه خوشبو نماینده هوا اتوماتیک را به گونه ای تنظیم می نمایند که در همه بخش ها از جمله لابی، رستوران، آسانسور و... عطر مورد نظر پراکنده گردد.

نقش خوشبو بودن هتل در جذب مسافر

دستگاه رایحه افشان در مقدار های متنوعی طراحی شده است و دلایل زیادی برای استفاده از آن وجود دارد و در حقیقتنقش خوشبو بودن هتل در جذب مسافرعبارت اند از:

  • مسافران نسبت به فضای هتل احساس صمیمانه تری خواهند داشت
  • دستگاه خوشبو نماینده هوا برقی از قابلیت اتصال به سیستم های هواساز برخوردار است و از همین رو با یاری یک دستگاه تمام محیط هتل خوشبو می گردد.
  • خوشبو نماینده هوا علاوه بر انتشار رایحه دلپذیر، بوهای نامطبوع مانند بوی دود، غذا و دیگر بوهای ناخوشایند را خنثی می سازد.
  • احتیاجی به استفاده از اسپری های خوشبو نماینده دستی نیست.
  • وجود رایحه خوش در هوا، تمایل مشتریان را برای بیشتر ماندن در هتل افزایش می دهد.

کارایی دستگاه خوشبو نماینده هوا در صنعت هتلداری

نوع معماری هتل، دکوراسیون، وسعت محیط، ارتفاع سقف ها، وجود سیستم های هواساز، پنجره ها و... از مهم ترین عواملی هستند که در انتخابرایحه خوشبو نماینده هتلمناسب نقش دارند. بعلاوه هتلداران باید توجه داشته باشند چه بوهای دیگری در محیط وجود دارد که محتمل است با رایحه تداخل پیدا کند و از همین رو اسانس مناسبی انتخاب نمایند که بتواند بوهای اضافه را خنثی کند. انتخاب رایحه بی تردید یک انتخاب دقیق، هنرمندانه و هوشمندانه است چراکه باید مسافران هنگام ترک هتل از اقامت در آن هتل ابراز رضایت نموده و تمایل خود را برای بازگشت دوباره اعلام نمایند.

اسانس مناسب هتل

اسانس هایی که به همراه دستگاه های خوشبو نماینده آرورایحه قابل استفاده هستند، تنوع بی نظیری دارند که شامل عطرهای گرم، شیرین، تلخ، خنک، سبک ملایم است که بسیاری از آن ها برای محیط هتل به کار می فرایند. انتخاب اسانس با توجه به سلیقه هتلداران، وسعت هتل، ویژگی های جغرافیایی منطقه و عوامل دیگر صورت می گیرد و به طور معمول رایحه ای انتخاب می گردد که متعادل باشد و در عین خوشبو کردن و از بین بردن بوهای نامطبوع، مسافران را آزار ندهد. این عطر باید خواص آرامش بخش داشته باشد و بیش از مقدار تند و سنگین نباشد. رایحه گل ها، گیاهان معطر، عطر دریا و اقیانوس، نارنج و مرکبات، طبیعت و ادکلن های سبک گزینه های مناسبی برای هتل ها به شمار می آیند.

چگونه مهمانان را برای اقامت در هتل ترغیب کنیم؟

مهمانان اغلب از تماشا پارک های تفریحی یا هتل های مجلل لذت می برند. یکی از تکنیک های بازاریابی برای جذب مشتریان در هتل ها، استفاده از خوشبونماینده های صنعتی اتوماتیک و رایحه های دل انگیز است.

اتاق های معطر و محیطی مملو از عطر مطبوع در هتل ها و آپارتمان ها علاوه بر ایجاد محیطی دلپذیر، می تواند در ایجاد خاطره برای گردشگران و مهمانان این مجموعه ها مفید باشد. به علت گستردگی منطقه، استفاده از روش های سنتی رایحه در هتل ها و مهمان خانه ها بی تأثیر است. استفاده از دستگاه خوشبو نماینده اتوماتیک صنعتی ممکن است به طور قابل توجهی کیفیت هوا را در مجتمع ها بهبود بخشد.

فروشگاه اینترنتی آرورایحه دارای طیف گسترده ای از اسانس ها و دستگاه های خوشبونماینده خانگی، اداری و صنعتی است. خوشبو نماینده هوا می تواند اتوماتیک یا غیر اتوماتیک باشد که آرورایحه هر دو را ارائه می دهد. مجموعه آرورایحه با ارائه مجموعه ای از اسانس های قابل استفاده در دستگاه های خوشبو نماینده، عطر منحصر به فردی را برای هر مکان ارائه می دهد.

برای خرید محصولات می توانید به سایتفروشگاه خوشبو نماینده های هتلیمراجعه کنید.

فروشگاه اینترنتی آرورایحه

شماره تماس: 02187185555

از یک ماجراجویی نو لذت ببرید

بر اساس مطالعات صورت گرفته، استفاده از علم بویایی در کسب و کارهای متعدد، تأثیر مطلوب قابل توجهی بر بازاریابی بر این اساس دارد. بسیاری از سازمان های تجاری و خدماتی از این استراتژی بازاریابی استفاده می نمایند. بسیاری از مجتمع های خدماتی و مسکونی و بعلاوه شرکت های بزرگ، از خوشبونماینده ها و رایحه افشان اتوماتیک برای پخش بوهای خاص و استراتژیک در مجموعه های خود استفاده می نمایند تا محیط اداری خود را بهبود بخشند. استفاده از این عوامل برای تاثیرگذاری بر مشتریان بالقوه و ایجاد یک احساس منحصربه فرد، این افراد را تشویق می نماید تا زمان بیشتری را در هتل بگذرانند. حضور گسترده آن ها در هتل به رونق کسب و کار می انجامد.

مزایای استفاده از خوشبو نماینده های هوا در هتل ها و سایر اقامتگاه ها

با استفاده از تکنولوژی مدرن و پیشرفته، یک خوشبو نماینده هوای صنعتی اتوماتیک می تواند اسانس ها و رایحه ها را در طیف وسیعی از موقعیت ها با کیفیت بالا و توزیع یکنواخت پخش کند. تکنیک اتمیزیشن یکی از موثرترین راه ها برای پراکنده کردن رایحه های معطر در استراتژی بازاریابی بر اساس استفاده از رایحه های دلپذیر است.

رایحه ای متعادل و ملایم برای تمام منطقه ها، رایحه ای معطر و با کیفیت بالا با قدرت پخش بسیار ملایم و ثابت عطر یکی دیگر از مزایای دستگاه رایحه افشان است. برای جلوگیری از هدر رفتن اسانس و بهره مندی از مزایای این عطر صنعتی، می توانید عطر را با تنظیم یک جدول زمانی برای ساعات خاصی از روز تنظیم کنید.

تاثیر اسانس ها و عطرها در برندسازی

استفاده از اسانس ها و رایحه های معطر مناسب با جو و شرایط محیطی ممکن است تأثیر محیط بر افراد را افزایش داده و تجربه و خاطره ای بی نظیر را برای آن ها به ارمغان بیاورد. تجربه هتل اغلب بدون استرس و شادی است، اما افزودن بوی خوش به محیط، این تجربه را افزایش می دهد. رایحه ها و اسانس ها به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند و تأثیر بسزایی در ایجاد خاطرات دلپذیر برای افراد دارند.

بنابراین، با استفاده از طیف وسیعی از اسانس ها و بوها، برند مجموعه شما ممکن است در فکر مشتریان تثبیت شده و در نتیجه آن ها تبدیل به مشتریان دائمی شما شوند. این رایحه و خوشبو نماینده هوا صنعتی به وسیله بسیاری از شرکت های مطرح در برندسازی و بازاریابی مجموعه استفاده می گردد.

تأثیر بوها و رایحه های مطبوع بر خلق وخوی افراد

رایحه های آرامش بخش، مانند اسانس های معطر گل ها و طبیعت، می توانند احساس خوبی در افراد ایجاد نمایند. آرامش و شادی می تواند بر روحیه و تعامل شما با دیگران تأثیر بگذارد. استفاده از اسانس های مناسب می تواند بهره وری کارکنان را در این راه افزایش دهد.

هنگامی که بوی نامطبوع در هوا وجود دارد، افراد به طور اتوماتیک محیط اطراف را آلوده تشخیص می دهند. استفاده از خوشبونماینده های هوا در هتل ها و مکان های اقامتی پرتردد می تواند حس پاکیزگی و محیطی تمیز را برای مصرف نمایندگان القا کند.

کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری تجهیزات و دستگاه های رایحه افشان

دستگاه های رایحه افشان و خوشبو نماینده هوا صنعتی با کیفیت بالا فراوری می شوند. استفاده از این دستگاه ها برای خوشبو کردن می تواند برای مدت طولانی دوام بیاورد، تنها با احتیاج به شارژ اسانس و تمیز کردن مخزن که احتیاج به بازرسی دارد. تنظیم و برنامه ریزی خوشبو نماینده هوا بسیار ساده است و می توانید آن را بارها و بارها در صورت احتیاج تنظیم کنید تا از مزایای یک خوشبو نماینده اتوماتیک صنعتی در فضای مجتمع تفریحی و خدماتی خود لذت ببرید.

هتل ها، بدون شک باید فضایی متمایز و دلنشین برای مسافرانی که رفت و آمد می نمایند، باشد. تمامی مهمانان و مسافران باید هنگام اقامت در هتل احساس راحتی نمایند. دلایل متعددی وجود دارد که موجب خوشبو کردن هتل می گردد. از آنجایی که هتل ها جزو مکان های پر رفت و آمد محسوب می شوند، تامین آسایش و آرامش خاطر مسافران امری ضروری و مهم است. رایحه خوشبو به عنوان یک محرک احساسات می تواند تأثیر مثبتی بر مسافران و مهمانان داشته باشد. از طرفی دیگر در صورتی که هتل بوی نامطبوعی داشته باشد می تواند آرامش مسافران را با مشکل روبرو کند و بر آن ها تاثیر منفی بگذارد.

نقش خوشبو بودن هتل در جذب مسافر

در هتل ها به علت داشتن فضا های گسترده و بزرگ، استفاده از دستگاه های خوشبو نماینده هوا بسیار مرسوم است. آرورایحه ارائه دهنده انواع اسانس های خوشبو نماینده هوا با رایحه های متنوع است. بعلاوه رایحه ها می توانند تاثیر بسزایی در افزایش جذب مسافران داشته باشند. به طور معمول، هتلداران سعی می نمایند از اسانس های ملایم و آرامش بخش از جمله اسانس اسطوخودوس، نعنا، یاس و… که موجب خرسندی و حال خوب می گردد، برای جذب تعداد مسافران بیشتر استفاده نمایند. با ایجاد آرامش و رضایت برای مسافران، آن ها رغبت بیشتری دارند تا در مواقع بعدی نیز، هتل شما را برای اقامت خود انتخاب نمایند. در نظر داشته باشید به هیچ وجه از اسانس های تند یا سنگین برای رایحه افشانی در هتل ها استفاده نکنید، چراکه موجب می گردد مسافران حس خوبی از آن رایحه نگیرند و در نتیجه خاطره ناخوشایندی در خاطرشان باقی بماند.

منبع: کجارو
انتشار: 3 خرداد 1401 بروزرسانی: 3 خرداد 1401 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 109106

به "چرا خوشبو بودن هتل اهمیت دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا خوشبو بودن هتل اهمیت دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید