کدام بازیکن ها از پرسپولیس جدا خواهند شد؟

به گزارش مهسان بلاگ، هنوز جابجایی نیم فصل شروع نشده ولی شایعات زیادی پیرامون تیم های مختلف ازجمله تیم های مطرحی مثل پرسپولیس و استقلال وجود دارد. چندی قبل گزینه هایی که احتمال جذب شان برای پرسپولیس وجود دارد را آنالیز کردیم و حالا می خواهیم بازیکنانی که احتمال جدایی شان در جابجایی نیم فصل وجود دارد را مورد آنالیز قرار دهیم. همه اینها در حالی است که یحیی گل محمدی اول میخواهد بازیکنان مدنظر خود را جذب کند و متناسب با آن به نفرات مازاد اعلام بی نیازی کند.

کدام بازیکن ها از پرسپولیس جدا خواهند شد؟

تنها خارجی سرخ ها رفتنی است

بوژیدار رادوشویچ گلر کروات پرسپولیس بعد از رفتن بشار رسن حالا تنها خارجی لیست پرسپولیس به حساب می آید. رادو طلب زیادی از باشگاه پرسپولیس دارد و چندین بار آنها را تهدید به فسخ قرارداد و شکایت به فیفا نموده است. رادو اصلاً از شرایطش راضی نیست و طی چند وقت اخیر بهانه های مختلفی آورده تا از پرسپولیس جدا گردد. رادو برخلاف توافقش با پرسپولیس چند بار زودتر از موعد به مدیران پرسپولیس بیان کرد پولش را می خواهد اما باشگاه هنوز برای فصل جاری به او پرداختی نداشته است. چیزی که معین است رادو نمی خواهد با باشگاه همکاری کند و جدایی او در نیم فصل قطعی است مگر اینکه دست از بهانه دریافت بردارد و مثل سابق کارش را بکند.

امید؛ همه شواهد از جدایی خبر می دهند

امید عالیشاه کاپیتان دوم پرسپولیس در دو فصل اخیر به خصوص در زمان حضور یحیی گل محمدی کمتر مورد استفاده نهاده شد. امید یک بار به دلیل اعتراض به نیمکت نشینی از سوی یحیی برای یک بازی کنار گذاشته شد ولی از فینال آسیا و چند بازی بعد از آن به صورت فیکس بازی کرد. عالیشاه به یک باره در دربی نیمکت نشین شد و آن طور که به نظر می رسد باید نیم فصل را با همین شرایط به سرانجام ببرد. از طرفی دیگر مهدی ترابی در آستانه بازگشت به پرسپولیس واقع شده است و این موضوع کار را برای امید سخت تر از قبل خواهد نمود. حتی خود عالیشاه بعد از سرانجام بازی فولاد بیان کرد اگر حس کنم در پرسپولیس اضافی ام یک لحظه هم نمی مانم. اگر همه این مسائل را کنار هم بگذاریم تقریباً تمام شواهد از جدایی عالیشاه در نیم فصل خبر می دهند، مگر اینکه امید نیمکت نشینی در پرسپولیس را به فیکس بازی کردن در تیمی دیگر ترجیح دهد.

حاجی انصاری؛ به دل یحیی نمی نشیند

محمد انصاری مدافع بی حاشیه پرسپولیس بین همبازیانش به حاجی معروف است و از اینکه دوستانش او را حاجی صدا می زنند حسابی ذوق می نماید. محمد انصاری با وجود داشتن قرارداد در ابتدای فصل در لیست مازاد یحیی نهاده شد، چون سرمربی سرخپوشان معتقد بود انصاری مصدوم است و معلوم نیست بعد از بازگشت به میادین چه میزان آمادگی داشته باشد. با این حال با توجه به جدایی شجاع و نادری و همچنین پیدا نکردن جایگزین مناسب یحیی مجبور شد انصاری را در تیمش نگه دارد، در حالی که تقریباً همه متوجه شدند سرمربی پرسپولیس علاقه ای به سبک بازی انصاری ندارد و حاجی پرسپولیسی ها به دل یحیی نمی نشیند. جدایی انصاری در نیم فصل باز هم ارتباط مستقیمی با جذب مدافع از سوی باشگاه پرسپولیس دارد و اگر یحیی مدافع جدید اضافه کند، احتمال جدایی انصاری وجود دارد.

شیری؛ هند کذایی کار خودش را می نماید؟

کم نیستند پرسپولیسی هایی که هنوز حسرت از دست دادن قهرمانی در آسیا را می خورند. بعد از شکست مقابل اولسان همه چیز سر مهدی شیری شکست و خیلی ها هند کذایی او را عامل شکست پرسپولیس می دانستند. مهدی که طی دو، سه فصل اخیر اکثراً مهره فیکس پرسپولیس در سمت راست خط دفاعی بود، بیشتر دیدارهای بعد از فینال را از روی نیمکت شروع و همان جا به سرانجام برد. سیامک نعمتی در پست مدافع راست بسیار خوب بازی می نماید ولی یحیی خوب می داند سیامک اگر در پست اصلی خودش و نزدیک دروازه حریف بازی کند، چه نعمت بزرگی برای تیمش خواهد بود. از همین رو یکی از اولویت های یحیی خرید مدافع راست است و اگر پیروز به جذب آن گردد، شیری به درهای خروج باشگاه نزدیک خواهد شد و باید برای ادامه راستا فوتبال خود دنبال تیم جدیدی بگردد. اگر هم مدافع راستی جذب نگردد، شیری می تواند امیدوار باشد که حداقل تا سرانجام فصل مهمان پرسپولیسی ها خواهد بود.

آرمان؛ پسری خوب ولی خریدی نامناسب

ترس از بسته شدن پنجره جابجاییی در ابتدای فصل پرسپولیسی ها را به سمتی برد که از همه سهمیه خود استفاده نمایند و بازیکنان مدنظر یحیی را بخرند. آرمان رمضانی مهاجم بلندقامت فصل گذشته سایپا گزینه ای بود که سرمربی سرخپوشان می خواست او را جایگزین اوساگونا کند. آرمان که پسر فوق العاده خوب و دوست داشتنی است، نتوانست در پرسپولیس خوب کار کند و خرید خوبی برای قرمزها از آب درنیامد. رمضانی هر وقت به میدان می رود کوشش زیادی برای پیروزیت تیمش انجام می دهد ولی تقریباً همه متوجه شدند او نتوانست کارایی لازم را داشته باشد و انتطارات را برآورده کند. یحیی برای نیم فصل قطعاً به دنبال خرید مهاجم خواهد رفت و این احتمال وجود دارد آرمان پرسپولیس را ترک کند و یا او را وارد معامله تعویض با گزینه های مد نظر خود نمایند.

آریا و فرصتی که هرگز داده نشد

یکی از بزرگترین استعدادهای فوتبال ایران که در فوتبال رشد کرد و مطرح شد آریا برزگر، مهاجم تیم ملی جوانان و باشگاه پرسپولیس بود. برزگر آنقدر خوب کار می کرد و خوب گل می زد که خیلی ها از متولد شدن یک سردار آزمون دیگر خبر می دادند. آریا که در رده های ملی پایه، پله پله رشد کرد، با کلی امید و آرزو در ابتدای لیگ نوزدهم به پرسپولیس آمد تا با درخشش در تیم قهرمان ایران اسم و رسمی برای خودش دست و پا کند و در رده باشگاهی هم بدرخشد. نه کالدرون و نه یحیی حتی یک دقیقه هم به برزگر فرصت بازی ندادند و در همه این مدت آریا فقط با پرسپولیس تمرین می کرد. برزگر که خوب می داند در این سن باید بازی کند و در پرسپولیس این فرصت گیرش نمی آید، ممکن است در جابجایی نیم فصل عطای حضور در پرسپولیس را به لقایش ببخشد و راهی تیمی گردد که بتواند در آن بازی کند. البته این احتمال وجود دارد که با توجه به قرارداد بلندمدت این بازیکن با پرسپولیس برزگر به صورت قرضی راهی تیم دیگری گردد.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 10 اسفند 1399 بروزرسانی: 10 اسفند 1399 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 75946

به "کدام بازیکن ها از پرسپولیس جدا خواهند شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کدام بازیکن ها از پرسپولیس جدا خواهند شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید