یحیی گل محمدی: مقابل پرسپولیس مجبوریم در خیلی از دقایق دفاع کنیم، VAR باعث می گردد تمرکز مربیان روی بازی باشد

به گزارش مهسان بلاگ، یحیی گل محمدی، سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان از حریف فردای این تیم به عنوان یکی از بهترین تیم های چند سال اخیر فوتبال ایران یاد کرد و گفت که مقابل سرخپوشان رو به بازی تدافعی خواهند آورد.

یحیی گل محمدی: مقابل پرسپولیس مجبوریم در خیلی از دقایق دفاع کنیم، VAR باعث می گردد تمرکز مربیان روی بازی باشد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس گفت: اولین بازی دور برگشت را در پیش داریم، آنهم پس از 50 روز. واقعاً زمان زیادی بود. در این مدت سعی کردیم تیم را آماده بازی کنیم هر چند سخت بود، اما تا حدودی توانستیم این کار را انجام دهیم.

بازی سختی مقابل بهترین تیم چند سال اخیر ایران داریم وی اضافه کرد: امکانات ما در مشهد کم است و حتی به همین دلیل یک بازی تدارکاتی مان را هم از دست دادیم و آخرین بازی مان محبت آمیز مان پیش از آغاز نیم فصل دوم کنسل شد. امیدوارم این موضوع به ما لطمه نزند. در 20 روز اخیر فقط دو دیدار تدارکاتی داشته ایم که آن هم در اردوی ترکیه بوده است. در هر صورت بچه ها به لحاظ فنی آماده بازی هستند و می دانیم بازی سختی داریم، مقابل تیم قدرتمندی که در چند سال اخیر تیم اول ایران بوده است.

آرزوهای زیادی برای نیم فصل دوم داریم سرمربی تیم فوتبال پدیده شهرخودرو توضیح داد: پرسپولیس مربی و بازیکنان خوبی دارد و در این فصل توانسته نقاط ضعف خود را هم رفع کند که این کار ما را سخت تر می نماید، اما ما هم انگیزه های خودمان را داریم. در نیم فصل نخست نشان دادیم تیم باکیفیتی هستیم و با وجود مسائل، عملکرد خوبی داشتیم. خود من و بازیکنانم آرزوهای زیادی برای نیم فصل دوم داریم و می خواهیم لیگ را به خوبی به انتها برسانیم. در نیم فصل نخست با وجود مسائل و عدم حمایت مسئولان، کار ما سخت شده بود. خوشبختانه با آمدن حمیداوی (مالک جدید باشگاه پدیده) وضعیت مان بهتر شده است. جا دارد یک تشکر ویژه از او داشته باشم. به نظرم او کار بزرگی برای فوتبال مشهد انجام داد. ان شاءالله بتوانیم جوابگوی زحمات آنها باشیم.

در نیم فصل دوم شرایط سخت می گردد گل محمدی در خصوص تغییرات تیمش در نقل وانتقالات نیم فصل یادآور شد: در نیم فصل دوم قطعاً شرایط سخت خواهد بود و دریافت امتیازات برای هر تیمی سخت. تیم های انتهای جدولی کوشش می نمایند تا از سقوط فرار نمایند و تیم های بالای جدول نیز برای کسب سهمیه کوشش خواهند کرد. نباید انتظار داشته باشیم مانند نیم فصل اول به راحتی امتیازات را کسب کنیم. به هرحال وقتی می خواهیم نتیجه بگیریم باید امکانات فراهم باشد، به خصوص زمین تمرین. ما در این مورد مسائل زیادی داریم. همان طور که گفتم ما تیم خوبی داریم و در نیم فصل دوم هم کوشش می کنیم مانند نیم فصل اول نتایج خوبی کسب کنیم.

کی روش مربی بزرگی بود بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان درباره عملکرد تیم ملی ایران در جام ملت های آسیا 2019 و اینکه به نظرش عملکرد کی روش در مدت زمان حضور در کشورمان چطور بوده است، گفت: این موضوع بحثی نیست که در یک یا دو دقیقه در خصوص آن بتوانیم صحبت کنیم، اما اگر بخواهیم به طور کلی بگوییم عملکرد یک مربی را با نتایجش می سنجند. کی روش ما را دو دوره به جام جهانی برده که کار بزرگی است. از آن طرف هم در دو دوره جام ملت های آسیا نتوانست نتیجه بگیرد. همان طور که گفتم باید بنشینیم و ببینیم که عملکرد او چطور بوده است. همه هم می توانند در این مورد نظر بدهند. چیزی که مهم است کی روش مربی بزرگی بود و توانست به تیم ایران شخصیت جهانی بدهد. به نظرم این کار ارزشمندی بود.

مقابل پرسپولیس مجبوریم در خیلی از دقایق دفاع کنیم گل محمدی در خصوص اینکه تیم او همیشه بازی تهاجمی را انجام می دهد آیا مقابل پرسپولیس برای سه امتیاز و بازی مالکانه وارد میدان می گردد، گفت: این موضوع بستگی به شرایط مسابقه دارد. روز گذشته با بچه ها در این مورد صحبت کردم. هرجایی که شرایط مهیا باشد دفاع می کنیم و هر جایی که بتوانیم حمله خواهیم کرد. این طور نیست که بگویم نیمه اول دفاع می کنیم و نیمه دوم، حمله. همه چیز بستگی به شرایط بازی دارد. همانطور که گفتید من به شخصه دوست دارم تیمم هجومی بازی کند، اما در هر صورت مقابل تیم قدرتمندی مثل پرسپولیس و مقابل طرفداران این تیم در خیلی از دقایق بازی مجبوریم دفاع کنیم.

حدود 50 درصد از مطالبات بازیکنان پدیده پرداخت شده است سرمربی تیم فوتبال پدیده شهرخودرو در پاسخ به این پرسش که آیا مسائل اقتصادی این تیم رفع شده و مطالبات بازیکنان پرداخت شده است، گفت: بله، حدود 50 درصد از طلب بازیکنان پرداخت شده است. اردوی خوبی هم در نیم فصل در ترکیه داشتیم و علاوه بر این بسیاری از بدهی های مان نیز به خصوص به بازیکنان خارجی که مشکل ساز شده بودند، پرداخت شد.

اختلاف دستمزد بازیکنان و مربیان نباید با داوران اینقدر زیاد باشد وی در خصوص نشست مربیان و مدیران باشگاه ها با مسئولان کمیته داوران و اینکه او در نیم فصل نخست قضاوت به داوران معترض بوده است، گفت: من معترض نبودم. در هر صورت در نیم فصل نخست مسائلی به وجود آمد و در این همایش هم درباره VAR و مسائل استفاده از آن صحبت شد. فکر می کنم برگزاری این نشست یاری می نماید تا مسائل داوری را درک کنیم. ما داوران خوبی داریم، اما نیاز به رسیدگی دارند. اگر به لحاظ دستمزدی هم حساب کنیم آنها درآمد بسیار کمی دارند. اختلاف دستمزد بازیکنان و مربیان نباید با داوران اینقدر زیاد باشد .ما باید به آنها شخصیت بدهیم. شخصیت داوران است که در زمین قضاوت می نماید. در این جلسه پیشنهاد دادم که نشستی رودررو بین مربیان و داوران لیگ فزونی برگزار گردد. فکر می کنم این باعث می گردد مربیان کمتر اعتراض نمایند و داوران با تمرکز بالا سوت بزنند. من اعتقاد دارم داوران ما پتانسیل بالایی دارند.

VAR باعث می گردد تمرکز مربیان روی بازی باشد گل محمدی در خصوص بازیکنان جدید تیمش و همچنین استفاده از سیستم VAR مقابل پرسپولیس به صورت آفلاین استفاده گردد گفت: ما میلاد فراهانی را در پست دروازه بان جذب کردیم و علاوه بر او بهنام برزای را نیز به خدمت گرفتیم. تا چند روز آینده نیز دو بازیکن خارجی به تیم ما اضافه خواهند شد. منصوریان از قنبری و خلعتبری هم از جمع ما جدا شده است. در خصوص VAR هم باید بگویم این سیستم تاثیر خوبی دارد و باعث می گردد تمرکز مربیان روی بازی باشد. من دقیقا از تکنولوژی سر در نمی آورم ولی فکر می کنم قرار است به وسیله تلویزیون به داور یاری نمایند.

مدیر رسانه ای باشگاه پدیده شهرخودرو در انتها نشست خبری با بیان اینکه لوگو و نام پدیده خراسان به پدیده شهرخودرو تغییر نموده است، گفت: تا انتها فصل نام و لوگوی جدید باشگاه مورد استفاده قرار خواهد گرفت و در انتها فصل در خصوص نام و لوگوی جدید تصمیم گیری خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: بازیکنان مان حدود 50 درصد از قرارداد خود را در نیم فصل دریافت نموده اند و مشکل اقتصادی وجود ندارد. خدا را شکر وضعیت خوب است و در این راه بسیاری از جمله امام آدینه شهر مشهد به ما یاری کردند. اکنون فقط ما مشکل زمین تمرین داریم و به همین دلیل از روز شنبه به تهران آمده ایم.

banima.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

kurdeblog.ir: مجله سرگرمی | مجله سرگرمی و تفریحی، همیشه به شادی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 آذر 1400 بروزرسانی: 2 آذر 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 5224

به "یحیی گل محمدی: مقابل پرسپولیس مجبوریم در خیلی از دقایق دفاع کنیم، VAR باعث می گردد تمرکز مربیان روی بازی باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یحیی گل محمدی: مقابل پرسپولیس مجبوریم در خیلی از دقایق دفاع کنیم، VAR باعث می گردد تمرکز مربیان روی بازی باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید