2.7 میلیون نیویورکی به کرونا مبتلا شده اند

به گزارش مهسان بلاگ، آمارهای حاصل از حدود 3 هزار تست صورت گرفته به صورت تصادفی در ایالت نیویورک نشان می دهد که دست کم 2.7 میلیون نفر در این ایالت به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

2.7 میلیون نیویورکی به کرونا مبتلا شده اند

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، اطلاعات اولیه نشان می دهد که 13.9 درصد از جمعیت ایالت نیویورک (حدود 2.7 میلیون نفر) به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

به گزارش پایگاه خبری هیل، از حدود 3 هزار نفر به صورت تصادفی در فروشگاه ها و دیگر اماکن عمومی تست ابتلا به کرونا گرفته شد تا به مقامات این امکان را بدهد برآورد گسترده ای درباره میران شیوع ویروس کرونا در نیویورک وهمچنین میزان مصونیت ایجاد شده، بدست آورند.

در شهر نیویورک، 21 درصد از ساکنان پادتن (آنتی بادی) ویروس کرونا را دارند که این آمار در منطقه آپ استیت نیویورک 3.6 درصد و در منطقه لانگ نیویورک 16.7 درصد بوده است.

آندریو کوومو فرماندار ایالت نیویورک روز پنجشنبه گفت: این افراد سه هفته پیش، چهار هفته پیش، پنج هفته پیش یا شش هفته پیش به این ویروس مبتلا شده و پادتن این ویروس در بدن آنها ایجاد شده و هم اکنون بهبود یافته اند.

طبق این آمارها، نرخ قربانیان ویروس کووید-19 در نیویورک حدود 0.5 درصد است. همچنین تست های صورت گرفته طی دوره زمانی دو روز و در 19 شهر ایالت نیویورک و 40 منطقه صورت گرفته است.

فرماندار نیویورک

کوومو تاکید نمود که اطلاعات بیشتری باید جمع آوری گردد و نرخ ابتلا می تواند بیشتر باشد چون این آمار شامل افرادی که در منازل خود نیستند نمی گردد.

تست های پادتن نشان دهنده این است که سیستم ایمنی شخص چگونه به ویروس واکنش داده و این آزمایش، با تست های شناختی که تنها به شخص می گویند که در حال حاضر به ویروس مبتلا است یا خیر، تفاوت دارد.

بر اساس تست های تشخیصی که تا کنون در ایالت نیویورک صورت گرفته، ابتلای بیش از 269 هزار نفر به ویروس کرونا تایید شده است.

مقام های آمریکایی معتقدند که انجام گسترده تست پادتن می تواند یک عامل کلیدی برای بازگشایی ایمن فعالیت های مالی این کشور باشد. کارشناسنان گفته اند افرادی که به ویروس کرونا مبتلا شده اند در برابر آن ایمن هستند. اما هنوز معین نیست که تا چه مدتی این ایمنی دوام خواهد داشت. همچنین سوالاتی درباره میزان دقت بعضی از این آزمایش های پادتن بوجود آمده است.

.

cicagraphic.ir: مجله گرافیک | همه چیز درباره طراحی بصری و گرافیکی

cruisero.ir: کشتی کروز، نمایندگی کشتی کروز ایران، MSC، تور نوروز، بهار، تابستان، پاییز، زمستان کشتی کروز

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 2 آذر 1400 بروزرسانی: 2 آذر 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 46191

به "2.7 میلیون نیویورکی به کرونا مبتلا شده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2.7 میلیون نیویورکی به کرونا مبتلا شده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید