انتصاب مهم در سازمان انرژی اتمی ایران

به گزارش مهسان بلاگ، معاون رییس جمهوری و رییس سازمان انرژی اتمی ایران در احکام جداگانه ای، محمدرضا کاردان و سید پژمان شیرمردی را به ترتیب به عنوان معاون سازمان و رییس مرکز نظام ایمنی هسته ای، و معاون سازمان و مدیر عامل شرکت توسعه کاربرد پرتو ها منصوب کرد.

انتصاب مهم در سازمان انرژی اتمی ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان انرژی اتمی ایران، در بخشی از احکام محمد اسلامی رییس سازمان انرژی اتمی ایران آمده است: امید است با اتکال به خداوند متعال و اهتمام به عدالت محوری، انقلابی گری، مردم داری، فسادستیزی و قانون مداری در دولت مردمی با اتخاذ تدابیر مناسب در حل مسائل سازمان و کشور کوشا باشید.

محمدرضا کاردان، معاون تازه سازمان انرژی اتمی و رییس مرکز نظام ایمنی 51 ساله، دانش آموخته دکتری مهندسی هسته ای (پرتو پزشکی) از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، سابقه مدیر کلی دفتر حفاظت برابر اشعه مرکز نظام ایمنی هسته ای کشور و نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در کمیته علمی آنالیز تشعشعات اتمی سازمان ملل متحد را در کارنامه دارد و به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در کمیته تدوین استاندارد های پرتوی، نماینده جمهوری اسلامی ایران در کمیته تدوین استاندارد های ایمنی حمل و نقل مواد پرتوزا و مدرس دوره منطقه ای آفریقا برای آژانس بین المللی انرژی اتمی هم فعالیت داشته است.

سید پژمان شیرمردی 41 ساله، معاون تازه سازمان و مدیرعامل شرکت توسعه کاربرد پرتو ها دانش آموخته رتبه اول دکتری مهندسی هسته ای (پرتو پزشکی) از دانشگاه امیرکبیر تهران دارای سوابق علمی و اجرایی متعدد بوده و ثبت 4 اختراع را در کارنامه خود دارد.

وی با انتشار 130 مقاله در نشریات معتبر و همایش های ملی و بین المللی و داوری مقالات متعدد پیش از این در سمت معاون توسعه مدیریت و منابع پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای خدمت نموده و بعلاوه نماینده جمهوری اسلامی ایران در شبکه آسیایی آموزش ANENT بوده است.

منبع: فرارو
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 100070

به "انتصاب مهم در سازمان انرژی اتمی ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتصاب مهم در سازمان انرژی اتمی ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید