تعرض شوهرخاله به دختر نوجوان

به گزارش مهسان بلاگ، مرد شرور که به بهانه ارتباط با ارواح و اجنه، خواهرزاده همسرش را اغفال و به وی تعرض نموده بود صبح دیروز 13 آذر ماه در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.

تعرض شوهرخاله به دختر نوجوان

به گزارش مهسان بلاگ به نقل از ایران، چندی قبل دختر نوجوانی به همراه مادر و پدرش به پلیس مراجعه کرد و در حالی که از شوهرخاله اش شکایت داشت گفت: این مرد مرا به خانه اش کشاند و به زور به من تعرض کرد.

پس از این شکایت متهم بازداشت شد و انتها صبح دیروز متهم به همراه شاکی پرونده در شعبه دوازدهم دادگاه کیفری استان تهران حاضر شدند.

در ابتدای جلسه دختر نوجوان گفت: آقای قاضی این مرد شوهرخاله من بوده و در کار رمالی و دعانویسی است. او به من و دوستم گفت می تواند کاری کند که ما در امتحانات نمره بالایی بگیریم و در کنکور هم با رتبه خوبی قبول شویم. ما هم فکر کردیم راست می گوید. او به این بهانه یک روز مرا به خانه اش کشاند. وقتی به آنجا رفتم متوجه شدم خاله ام در خانه نیست، بعد او به من تعرض کرد. از شدت ناراحتی تا مرز خودکشی رفتم. افسرده شده بودم و حالم بد بود. مادرم مرا پیش دکتر روانشناس برد اما فایده ای نداشت. بالاخره تصمیم گرفتم واقعیت را به مادرم بگویم و شکایت کنیم.

در ادامه دادگاه، متهم پای میز محاکمه ایستاد و گفت: این دختر و خانواده اش دروغ می گویند. من اصلاً در کار رمالی نیستم. ضمن اینکه او به خواست خودش با من ارتباط برقرار کرد. من و همسرم از مدتی قبل با هم اختلاف داریم. مشکلمان هم بر سر خرید یک خودرو است. همسرم می گوید برایم خودرو بخر اما من مخالفم. او هم قهر نموده و رفته و طلاق می خواهد. خانواده این دختر مقصر اصلی دعواها و اختلاف های من و همسرم هستند و زندگی ام را تباه نموده اند. حالا هم با این تهمت می خواهند مرا به دردسر بیندازند.

در ادامه دادگاه، قاضی با آنالیز اظهارات پدر و مادر متهم رو به او گفت: اما خانواده خودت هم تأیید نموده اند که از سال ها قبل برای مردم رمالی و فالگیری می کردی و در این کار فعالیت داشته ای. حتی دوست این دختر نیز ماجرای دعانویسی را از سوی شما تأیید نموده است.

متهم گفت: نه این موضوع صحت ندارد. همه اینها نقشه همسرم و مادر این دختر است تا مرا متهم نمایند.

در خاتمه جلسه با توجه به اینکه مدارک و شواهد موضوع تعرض به دختر نوجوان را تأیید می کرد، متهم با سپردن وثیقه تا صدور رأی آزاد شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 دی 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 28495

به "تعرض شوهرخاله به دختر نوجوان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعرض شوهرخاله به دختر نوجوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید