دستمزد زیاد علیرضا جهانبخش عامل اختلاف با برایتون؟

به گزارش مهسان بلاگ، باشگاه برایتون جنگ با علیرضا جهانبخش را علنی کرد. او در بازی با منچستریونایتد هم برای دومین بار از فهرست 18 نفره تیمش کنار گذاشته شد. هر چند جهانبخش و مدیر برنامه هایش این روز ها تلاش می کنند از جنجال رسانه ای به دور باشند، ولی خبر های رسیده از برایتون حکایت از آن دارد اختلافات بین علیرضا و گراهام پاتر بالا گرفته است.

دستمزد زیاد علیرضا جهانبخش عامل اختلاف با برایتون؟

جهانبخش: شوخی ندارم!

در حالی که همه تصور می کردند در بازی منچستر علیرضا حداقل روی نیمکت باشد، پاتر او را از فهرست 18 نفره تیمش هم کنار گذاشت. این دومین هفته متوالی بود که چنین اتفاقی رخ می داد. علیرضا هم در واکنش به این تصمیم مربی اش نوشت: مهم نیست.

پاتر و جهانبخش امسال بحثی جدی درباره حضور در ترکیب داشتند. چه، جهانبخش چندی پیش در این باره گفت: همه فکر می کنند من مهربان هستم در حالی که برای رسیدن به جایگاه با کسی شوخی ندارم. اجازه نمی دهم کسی در این زمینه با من شوخی کند. زحمت کشیدم به اینجا رسیدم... این یعنی علیرضا حاضر نیست با چنین شرایطی کنار بیاید. پر بیراه نیست که او تصور کند به عنوان بازیکنی نامی، با آبرویش بازی می شود. جالب اینجاست دیروز رسانه های انگلیسی نوشتند اختلافی بین علیرضا و پاتر نیست!

واکنش مشکوک هاشمی مقدم

امیر هاشمی مقدم، مدیر برنامه های علیرضا هم این روز ها تصمیم گرفته لام تا کام سخن نگوید، اما کد هایی که می دهد حکایت از اتفاقات درون تیمی دارد.

وقتی درباره اختلاف علیرضا با پاتر و همینطور شایعات درباره جدایی او از برایتون می پرسیم، هاشمی مقدم اینگونه جواب می دهد: فعلا نمی خواهم درباره شرایط، خبر ها و موارد دیگری که اتفاق افتاده، صحبتی کنم. شاید دو یا سه هفته دیگر زمان حرف زدن باشد. فعلا صبر کنید، ولی بسیار امیدواریم اتفاقات خوبی برای علیرضا رقم بخورد.

واکنش پاتر به نقدها

بعد از شکست برایتون مقابل منچستر، تعدادی از هواداران برایتون به انتقاد از پاتر پرداختند. آن ها اعتقاد داشتند جهانبخش می تواند به کار بیاید، ولی پاتر با حرف های خود علنا گفت دیگر بازیکنان برایتون از علیرضا بهتر هستند. پاتر در این باره توضیح داد: علیرضا واقعا بدشانس است. او واقعا باید در ترکیب باشد، ولی سایر نفرات تیم هم عالی هستند و به همین دلیل من نمی توانم به او بازی بدهم!

دستمزد سنگین بلای جان علیرضا

برایتون به جهانبخش فرصت خودنمایی نداد. تا اوج گرفت، او را نیمکت نشین کرد. با یک بازی بد از سوی علیرضا، مجبور به تبعید به سکو ها شد. این چیزی است که خود علیرضا هم می گوید. برایتون از تابستان گذشته سر ناسازگاری گذاشت. علیرضا هفتگی 50 هزار پوند از برایتون دریافت می کند. این دستمزد او را گران ترین بازیکن تیمش کرده است. برایتون هم دوست نداشت اینقدر برای جهانبخش هزینه کند، به همین خاطر تلاش کرد زمینه را برای انتقالش به تیم دیگری مهیا سازد. در نهایت، اما علیرضا نرفت و ماند. در ژانویه هم برایتون دوباره تلاش کرد جهانبخش را به تیم دیگری منتقل کند، ولی بازهم پیروز نشد. با این که او سه سال دیگر با برایتون قرارداد دارد، ولی باشگاه با رفتاری که کرده نشان داده خواهان فروش این بازیکن است. آژاکس در حال حاضر جدی ترین مشتری اوست.

منبع: جام جم

bestcanadatours.com: Best Canada Tours یک سرویس خدماتی جدید و چند منظوره جهت ارائه سرویس تور به کشور کانادا با کیفیت برتر است

منبع: فرارو
انتشار: 27 شهریور 1400 بروزرسانی: 27 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 54095

به "دستمزد زیاد علیرضا جهانبخش عامل اختلاف با برایتون؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستمزد زیاد علیرضا جهانبخش عامل اختلاف با برایتون؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید