سپاهان؛ تیمی که از این رو به آن رو شد

به گزارش مهسان بلاگ، با مشاهده عملکرد سپاهاهان در فصل 98-97 متوجه می شویم این تیم با تغییر سرمربی خود و جذب بازیکنان بزرگ پیروز شد عملکرد بد فصول قبل خود را جبران کند و تا آخرین بازی فصل شانس قهرمانی داشته باشد. این نتیجه را اگر با وضعیت سپاهان در فصل قبل که خطر سقوط به دسته اول را هم احساس می کرد مقایسه کنیم متوجه کار فوق العاده این تیم می شویم.

سپاهان؛ تیمی که از این رو به آن رو شد

به گزارش خبرنگاران، سپاهان این فصل با فصل پیش زمین تا آسمان تفاوت دارد. تیمی که برای بقا می جنگید، در این فصل تا آخرین روز لیگ شانس قهرمانی داشت. رسیدن از رتبه چهاردهم جدول در فصل پیش به رتبه دوم در این فصل خودش گویای همه چیز است اما سپاهان در این فصل در بیش تر زمینه ها از بقیه تیم ها حداقل به لحاظ آماری برتر بود.

سپاهان در این فصل 46 گل به ثمر رساند که 15 گل از فصل قبل بیش تر بود. هم چنین تعداد گل های خورده این تیم در این فصل 20 گل بود اما در فصل قبل 34 بار دروازه زردپوشان باز شد.

13 شکست سپاهان در فصل پیش در این فصل به عدد 2 رسید که تغییر بسیار قابل توجهی است.

هم چنین در آمارهای فردی هم بازیکنان سپاهان فصل درخشانی را پشت سر گذاشتند. آقای گل لیگ یعنی کی روش استنلی با 16 گل از سپاهان بود. هم چنین محمد کریمی هافبک این تیم با 8 پاس گل بهترین آمار را در این زمینه در لیگ ثبت نموده است. سعید آقایی نیز با 6 پاس گل در رده سوم نهاده شد.

زردپوشان اصفهان یک رکورد جالب توجه دیگر هم در این فصل ثبت کردند. آن ها با شکست نخوردن در 17 بازی متوالی پیروز شدند رکورد قبلی که متعلق به پرسپولیس با 16 بازی بدون شکست بود را به نام خود بنویسند.

امیر قلعه نویی سرمربی این تیم در طول فصل بارها مطرح نمود که تیمش از لحاظ بودجه در صندلی پنجم لیگ قرار می گیرد. صرف نظر از درست یا غلط بودن این مطلب باید گفت که سپاهان اگر شاکله تیمش را حفظ کند و بازیکنان بزرگی دیگری جذب کند می تواند فصل آینده از این فصل هم خطرناک تر ظاهر گردد. آن ها باید در لیگ قهرمانان آسیا هم بعد از 4 سال حضور پیدا نمایند که همین امر ضرورت تقویت این تیم را دو چندان می نماید.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 شهریور 1400 بروزرسانی: 21 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 9833

به "سپاهان؛ تیمی که از این رو به آن رو شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سپاهان؛ تیمی که از این رو به آن رو شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید