فال روزانه 19، 11، 1398

به گزارش مهسان بلاگ، فال روزانه 98/11/19

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به جهان آمده اید، تولدتان مبارک. تا به امروز زندگی را جدی نگرفته اید و موقعیت های زیادی را از دست داده اید، اما از آنجایی که در سالی که باتولدتان آغاز می گردد با فرصت های چشمگیری روبرو خواهید شد، این سال را جدی بگیرید و در همین ابتدای سال، برنامه ای جدی و عمل گرا برای رسیدن به هدف های تان طرح کنید. در این سال به ندای قلبی تان توجه بیشتری داشته باشید و کاری که به نظرتان درست است را انجام دهید. مطمئن باشید قلب تان شما را فریب نمی دهد و راه موفقیت را پیدا خواهید کرد. علاقه زیادی به ارتباط با مردم ندارید اما در سالی که با تولدتان آغاز می گردد افراد زیادی در جهت شما قرار خواهند گرفت. با این افراد طرح دوستی بریزید و دامنه رفقای تان را گسترش دهید. در ماه اسفند با مسائل کوچکی روبرو خواهید شد، اما اراده شما از این مسائل عظیم تر است و مسئله ای برای حل آنها نخواهید داشت. در خرداد ماه سال آینده گرفتاری های اقتصادی شما آغاز می گردد، بهتر است از همین اکنون به فکر پس انداز و صرفه جویی باشید و خودتان را برای مسائل اقتصادی آماده کنید. در ماه مرداد سال آینده کارهای کمتری خواهید داشت و فرصتی پیدا می کنید تا دمی با خودتان خلوت کنید و عملکردی که در سال تولدتان داشته اید را آنالیز نمایید و آماده تلاش و کار بیشتر شوید. سالی که با تولدتان آغاز نموده اید را جدی بگیرید و این سال را با تلاش و تلاش به گونه ای به سرانجام برسانید که دستاوردهای سال تولدتان پنجره ای جدید برای ادامه زندگی در پیش روی شما قرار دهد.

فال روزانه 19، 11، 1398

به جای اینکه برای زندگی خودتان تصمیم بگیرید، اجازه داده اید تا اطرافیان و اعضای خانواده تصمیم های مهم زندگی شما را بر عهده بگیرند. این شرایط شما را به انسان کم اراده ای تبدیل نموده که کسی روی شما حساب باز نمی نماید، ادامه این شرایط زندگی را به شما دشوارتر خواهد نمود، در نتیجه از همین امروز تصمیم بگیرید که به کسی اجازه دخالت در زندگی شخصی تان را ندهید و سکان زندگی را در اختیار بگیرید. مدتی است که به کسی پولی قرض داده اید، امروز این فرد دین اش را به شما ادا می نماید و مسائل اقتصادی تان حل می گردد. همسر یا عشق زندگی تان امروز برنامه های خاصی برای شما تدارک دیده و میخواهد روزی که سپری می کنید را به عاشقانه ترین روز زندگی شما تبدیل کند، این فرصت را به فال نیک بگیرید و شب و روزی سرشار از عشق و محبت را پشت سر بگذارید. آگاهی کاملی از توانایی های خود ندارید و نقاط ضعف و قوت خودتان را نمی شناسید، این رویکرد باعث شده تا از همقطاران تان عقب بیافتید و پیشرفتی نداشته باشید. در اولین فرصت توانایی های خود را آنالیز کنید و فکری به حال تقویت نقاط ضعف تان بردارید. کارهای عقب افتاده زیادی دارید، اجازه ندهید این کارها روی هم تلنبار گردد و امروز به هر قیمتی که شده کارهای عقب افتاده را انجام دهید و کاری را به فردا موکول نکنید.

امروز با ناراحتی و دلهره از خواب بلند شده اید و مضطرب و نگران هستید، این روحیه ممکن است در رفتار و گفتار شما تأثیر بگذارد، در نتیجه روز را به گونه ای به انتها برسانید که کسی از حرف های شما دلخور نگردد. مسئله ای میان اعضای خانواده وجود دارد و این مشکل، زمینه مشاجره و ناراحتی اهل منزل را فراهم نموده است، اجازه ندهید این شرایط ادامه پیدا کند و امروز با اعضای خانواده صحبت کنید و چاره ای برای این مشکل پیدا نمایید. به لحاظ کاری روز شلوغی را در پیش ندارید، چنین روزی را مغتنم بدانید و قدمی در پارک و بازار بزنید و به لحاظ روحی خودتان را برای روزهای شلوغ آینده آماده کنید. امروز همسر یا عشق زندگی تان از همواره عاشق تر شده است و می خواهد عشق بی انتهاش را نثار شما کند، چنین شرایطی را به فال نیک بگیرید و اجازه دهید آتش عشق کانون زندگی شما را روشن کند. امروز قرار است کار مهمی را انجام دهید اما حوصله انجام این کار را ندارید و می خواهید این کار مهم را به آینده موکول کنید، اما انجام ندادن این کار دردسرهای زیادی به دنبال دارد و به هر قیمتی که شده این کار مهم را امروز به انتها برسانید.

انسان بااراده و مصممی هستید و اجازه نمی دهید مسائل شما را از پا در بیاورند، این روحیه را ادامه دهید و مسئله ای که امروز با آن برخورد می کنید را بااراده و عزم استوار از سر راه بردارید. به لحاظ اقتصادی روز خوبی را آغاز ننموده اید و مشکل اقتصادی بزرگی دارید، این مشکل اقتصادی ذهن شما را آشفته نموده است و راهی برای حل آن پیدا نمی کنید. اجازه ندهید این مشکل اقتصادی روز شما را خراب کند و مشکل خود را با یکی از اطرافیان که به عنوان سنگ شکیبا قبولش دارید، در میان بگذارید و چاره کار را از ایشان جویا شوید. یکی از دوستان یا آشنایان بیشتر از چیزی که حتی فکرش را بکنید به شما علاقه دارد و امروز برای اثبات این علاقه به شما هدیه ای می دهد. مدتی است که از یکی از دوستان قدیمی و صمیمی خود خبری ندارید، امروز به ناگاه این دوست قدیمی به شما سر می زند و خاطره های خوش گذشته را با شما زنده خواهد نمود. رابطه خوبی با همسر یا عشق زندگی تان ندارید و سر چیزهای بی ارزش با هم دعوا می کنید. قبل از اینکه این شرایط فاصله ای عمیق میان شما و عشق زندگی تان بیاندازد، با ایشان صحبت کنید و اجازه ندهید مسائل پیش پاافتاده شما را از عشق زندگی تان دور کند. انسان پرکاری هستید و شب ها تا دیروقت کار می کنید، این روحیه به رابطه شما با اعضای خانواده صدمه وارد نموده است و اهل منزل از اینکه وقتی را برای آنها کنار نمی گذارید، گله مند هستند. از امروز تصمیم بگیرید که در کنار کار، وقتی را برای بودن در کنار اعضای خانواده اختصاص دهید و به آنها ثابت کنید که همواره به فکرشان هستید.

روزی سرشار از انرژی و نشاط را آغاز نموده اید، این روحیه را به فال نیک بگیرید و کارهای امروز را سریع تر از همواره انجام دهید و فرصتی برای استراحت و تفریح پیدا کنید. یکی از اعضای منزل در بستر بیماری افتاده است و حال وروز خوشی ندارد، در نتیجه امروز فرصتی را به پرستاری از ایشان اختصاص دهید و به وی ثابت کنید که همواره در کنارش هستید. اگر تا به امروز عاشق نشده اید امروز فرصتی برای عاشقی پیدا می کنید و آتش عشقی سوزان و پرحرارت به جان شما خواهد افتاد. راهی سفر هستید، اما محتمل است به دلیل مشغله های کاری، چیز لازمی را برای این سفر فراموش کنید، در نتیجه قبل از اینکه بار سفر ببندید، یک بار دیگر تمام لوازم سفر را آنالیز کنید و حواس تان باشد که چیزی را جا نگذارید. مدتی است که از یکی از دوستان یا آشنایان قدیمی خبر ندارید و امروز حسابی دلتنگ ایشان شده اید، اجازه ندهید این دلتنگی ادامه پیدا کند و در اولین فرصت با این دوست قرار بگذارید و دیدارهای خوش گذشته را تازه کنید.

روز خوبی را آغاز ننموده اید و محتمل است به یکی از آشنایان نزدیک یا اعضای منزل صدمه ای وارد گردد، در نتیجه حواس تان را شش دانگ جمع کنید و بیشتر از همواره مواظب اهل منزل باشید. به لحاظ اقتصادی شرایط خوب و باثباتی دارید و به فکر به گردش انداختن سرمایه های تان هستید، امروز زمان خوبی برای سرمایه گذاری است و پولی که در بازار مسکن و مستغلات سرمایه گذاری کنید، سود چشمگیری را در آینده نصیب شما خواهد نمود. مانند سابق به همسر یا عشق زندگی تان محبت نمی کنید و از آنجایی که از هر دستی در زندگی بدهید از همان دست باز پس می گیرید، همسر یا عشق زندگی تان نیز مانند گذشته رابطه گرمی با شما ندارد و آتش عشق تان رو به سردی گذاشته است. اجازه ندهید این شرایط ادامه پیدا کند و امروز رویکردی سرشار از عشق و محبت را با همسرتان در پیش بگیرید و مطمئن باشید ایشان نیز پذیرای عشق شما است و این عشق را جبران خواهد نمود. کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و امروز اصلاً فرصتی برای استراحت پیدا نخواهید کرد. اما غم به دل خود راه ندهید چرا که این شرایط ادامه پیدا نمی نماید و در روزهای آینده فرصتی برای استراحت و تفریح پیدا خواهید کرد.

روزی توأم با شادی و نگرانی را آغاز نموده اید و به رغم اینکه امروز اتفاق های خوبی در زندگی شما خواهد افتاد، روز را بدون مشکل سپری نخواهید کرد و باید فکری به حال یکی از مسائل قدیمی خود بردارید. اجازه ندهید این شرایط شادی امروز شما را خراب کند و با اعتماد به نفس و یاری دریافت از دوستان و آشنایان، این مشکل قدیمی را یک بار برای همواره حل کنید و خاطری آسوده داشته باشید. امروز به مهمانی خودمانی یا مجلس رسمی دعوت هستید، این موقعیت را مغتنم بدانید و در این مراسم رفقای جدیدی پیدا کنید و دامنه دوستان تان را گسترش دهید. اطرافیان بر این باور هستند که شما قلبی از سنگ دارید و به کسی محبت نمی کنید، اصلاً به نفع شما نیست که اطرافیان چنین تفکری درباره شما داشته باشند، در نتیجه از امروز عشق و محبت را جایگزین سنگدلی کنید و خوش قلبی خود را به اطرافیان ثابت نمایید. مسائل ریشه داری با همسر یا عشق زندگی تان دارید و روزی را بدون دعوا و مشاجره پشت سر نمی گذارید، ادامه این شرایط فاصله ای عمیق میان شما و عشق زندگی تان ایجاد خواهد نمود. در نتیجه مشاجره های بی مورد را کنار بگذارید و از امروز به بعد زندگی عاشقانه ای را در پیش بگیرید. مدتی است که به خودتان استراحت نداده اید و همواره مشغول کار و کوشش هستید. امروز زمان خوبی است که دمی با خودتان خلوت کنید و به کارهای موردعلاقه تان مشغول شوید.

زندگی را به خودتان سخت گرفته اید و بیش ازحد نگران و مضطرب هستید، قبل از اینکه این روحیه شما را از پا در بیاورد، رویکردتان را به زندگی تغییر دهید و به جای فکرکردن به کاستی های زندگی، نیمه پر لیوان را ببینید و از داشته هایی که در اختیار دارید لذت ببرید. به لحاظ اقتصادی روز خوبی را آغاز نموده اید و امروز از جایی که حتی فکرش را هم نمی کردید، پول خوبی به دست شما خواهد رسید، اما از آنجایی که در همواره روی یک پاشنه نمی چرخد، تمام این پول را خرج نکنید و قسمتی از آن را برای روز مبادا کنار بگذارید. امروز میان شما و یکی از اعضای خانواده مشاجره ای در می گیرید، اجازه ندهید این مشاجره احترام میان شما و این فرد را ضایع کند و در اولین فرصت شرایط آشتی و دوستی با این فرد را برقرار کنید. دوستان ناباب زیادی دارید و به جای اینکه وقت تان را به کار و کوشش اختصاص دهید، بیشتر اوقات خود را با این افراد سپری می کنید. این رویکرد شما را به فردی بی ملاحظه در میان اعضای خانواده تبدیل نموده است، در نتیجه از امروز تصمیم بگیرید که رفاقت با دوستان ناباب را کنار بگذارید و به جای وقت گذرانی با رفقا، فرصت بیشتری را به کار و کوشش اختصاص دهید. همسر یا عشق زندگی تان حرف های زیادی برای گفتن با شما دارد، اما به ایشان توجه زیادی نمی کنید و این حرف ها ناگفته باقی مانده است. در اولین فرصت پای صحبت های عشق زندگی تان بنشینید و به ایشان ثابت کنید که سنگ شکیبا خوبی برای رازهای نگفته اش هستید. امروز فرصتی دست می دهد تا به کارهای مذهبی و امور خیریه بپردازید، این فرصت را به فال نیک بگیرید و با انجام این کارها به آرامش برسید.

مدتی است که از سلامتی خود غافل شده اید و روزمرگی ها و کار زیاد اجازه ای برای رسیدگی به خودتان فراهم ننموده است. امروز فرصتی دست می دهد تا کمی به خودتان برسید و با مراجعه به پزشک خانوادگی تان، فکری به حال بهبود شرایط جسمی خود بردارید. به فکر افزایش درآمد و گسترش تجارت خود هستید اما راه و چاه این کار را نمی دانید و این شرایط جلوی پیشرفت های اقتصادی شما را گرفته است. امروز با فردی که تجربه بیشتری از شما دارد مشورت کنید و مطمئن باشید به کار بستن نصیحت های ایشان، زمینه پیشرفت و افزایش درآمد شما را فراهم خواهد نمود. امروز از صبح که از خواب بلند شده اید، جهان را به رنگ عشق می بینید و از همواره عاشق تر شده اید. این روحیه را به فال نیک بگیرید و با همسر یا عشق زندگی تان شب وروزی عاشقانه را سپری کنید. قدر زمان را نمی دانید و فراموش نموده اید که وقت طلا است، اجازه ندهید این رویکرد فاصله ای میان شما و موفقیت بیاندازد و از امروز به خودتان قول بدهید که قدر لحظه لحظه زندگی را بدانید و اجازه ندهید فرصت ها از پیش چشم شما به راحتی عبور نمایند. امروز اهل منزل برنامه های خاصی برای شما تدارک دیده اند و به شما ثابت می نمایند که قدر کوشش و زحمت های شبانه روزی تان را می دانند.

سبک زندگی پرتحرکی ندارید و این شرایط سلامتی شما را به خطر انداخته است، امروز فرصتی دست می دهد تا با ثبت نام در کلاس های ورزشی، فکری به حال کم تحرکی تان بردارید و با ورزش نه تنها سلامتی جسم تان را تضمین کنید، بلکه به لحاظ روحی نیز نشاط بیشتری بدست آورید. امروز قصد خرید جواهرآلات یا کالای آنتیکی را دارید، این خرید را انجام دهید و مطمئن از کالایی که خریداری می کنید رضایت کامل را خواهید داشت. اهل مهمانی و نشست و برخاست با مردم نیستید، این روحیه را کنار بگذارید و با حضور در مهمانی و مراسم مختلف، دوستان بیشتری پیدا کنید و رابطه تان را با افراد بانفوذ و سرشناس گسترش دهید. راهی سفری هستید و در این سفر به شما خوش نخواهد گذشت، اما دست خالی از این سفر باز نمی شد و کوله باری از تجربه و اطلاعات جدید در این سفر انتظار شما را می کشد. انسان ولخرجی هستید و این شرایط نه تنها شرایط اقتصادی شما را به خطر انداخته است، بلکه اطرافیان نیز از ولخرجی های شما سوء استفاده می نمایند. در نتیجه از امروز تصمیم بگیرید که ولخرجی را کنار بگذارید و اجازه ندهید اختیار حساب و کتاب های زندگی تان از دست شما خارج گردد.

امروز مجبور هستید برای هزینه آموزش و تحصیل خودتان یا یکی از اعضای منزل، مبلغ هنگفتی را خرج کنید، این هزینه شما را به لحاظ اقتصادی تحت فشار قرار می دهد، اما غم به دل خودتان راه ندهید چرا که هزینه ای که امروز برای افزایش مهارت اختصاص می دهید، در آینده به سرمایه تبدیل خواهد شد و کسی تا به امروز از هزینه برای کسب علم و دانش ضرر ننموده است. برای انجام کاری احتیاج به مشورت دارید و به تنهایی قادر به تصمیم گیری نیستید، امروز زمان خوبی است که با یکی از بزرگان و ریش سفید های فامیل مشورت کنید و از ایشان درخواست یاری فکری کنید. به همسر یا عشق زندگی تان قول داده اید که ایشان را به سفر تفریحی ببرید و حسابی خوش بگذرانید، به هر قیمتی که شده به قول خود وفادار بمانید و خاطره های خوشی را از این سفر در ذهن عشق زندگی تان ماندگار کنید. انسان خلاقی هستید و ایده های بکری دارید، اما همواره این ایده ها را دست کم گرفته اید و به همین دلیل نیز دستاورد چندانی در زندگی ندارید، امروز زمان خوبی است که به ایده های تان جامه عمل بپوشانید و افق های جدیدی را در زندگی به روی خود باز کنید.

امروز قرار است با دوستان قدیمی برای ورزش و تفریح بیرون بروید، این فرصت را به فال نیک بگیرید و تا می توانید خوش بگذرانید. به لحاظ اقتصادی موقعیت خوبی دارید، اما از آنجایی که در همواره روی یک پاشنه نمی چرخد و از آینده خبر ندارید، بهتر است امروز پولی برای روز مبادا کنار بگذارید و شرایط اقتصادی تان را ثبات بخشید. انسان مهربان خوش قلبی هستید و اعضای خانواده امروز به شما ثابت می نمایند که قدر محبت های تان را می دانند و همواره درکنارتان هستند. در گفتار و رفتار خود صداقت پیشه می کنید و دروغ به زبان شما نمی آید، چنین روحیه ای شما را به انسان امین و مطمئنی در میان دوستان و اعضای خانواده تبدیل نموده است. این روحیه را ادامه دهید و با رفتار و گفتارتان، الگویی از صداقت و درستکاری برای دیگران باشید. امروز میان شما و یکی از دوستان و آشنایان سوء تفاهمی ایجاد می گردد، اجازه ندهید این سوء تفاهم زمینه دلخوری شما و این فرد را فراهم کند و با گذشت و عطوفت، به این فرد ثابت کنید که بخشش از بزرگان است.

در بستر بیماری افتاده اید، اما اهل مراجعه به پزشک نیستید و می خواهید با خوددرمانی، فکری به حال درمان بیماری تان بردارید. این رویکرد نه تنها دردی از دردهای شما دوا نمی نماید، بلکه خوددرمانی شما را گرفتار بیماری های بیشتری خواهد نمود. در نتیجه امروز در اولین فرصت سری به پزشک خانوادگی تان بزنید و درمان و بهبودی را زیر نظر پزشک انجام دهید. مدتی پیش پولی را برای انجام کاری سرمایه گذاری نموده اید، امروز این سرمایه گذاری به بار می نشیند و سود چشمگیری روانه حساب های بانکی تان خواهد نمود. از این اتفاق فرخنده درس بگیرید و در آینده دامنه سرمایه گذاری های تان را گسترش دهید. روحیه ای دمدمی مزاج دارید و هر روز عاشق فردی می شوید و پس از مدتی آتش عشق تان فروکش می نماید. امروز زمان خوبی است که این روحیه را کنار بگذارید و به کسی دل ببازید که مطمئن هستید آتش عشق این فرد در جان شما هرگز خاموش نخواهد شد. مدتی است که فرصتی را کنار خانواده سپری ننموده اید و اهل منزل از این رفتار شما دلخور شده اند، امروز زمان فراغتی دست می دهد تا با اعضای خانواده بیرون بروید و حسابی خوش بگذرانید.

bestcanadatours.com: Best Canada Tours یک سرویس خدماتی جدید و چند منظوره جهت ارائه سرویس تور به کشور کانادا با کیفیت برتر است

منبع: برترین ها
انتشار: 27 شهریور 1400 بروزرسانی: 27 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 53508

به "فال روزانه 19، 11، 1398" امتیاز دهید

1 کاربر به "فال روزانه 19، 11، 1398" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 19، 11، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید