مثله کننده دختر جوان منکر جنایت شد

به گزارش مهسان بلاگ، بیرون از آپارتمان دستفروشی را دیدم که مشغول فروش وسایل پلاستیکی اش بود، چند عدد نایلون و دو عدد چاقو از وی خریداری کردم و به آپارتمان برگشتم، در ابتدا قصد داشتم مقتول را داخل نایلو بگذارم و به بیرون انتقال دهم اما ...

مثله کننده دختر جوان منکر جنایت شد

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه مهسان بلاگ مهسان بلاگ پویا؛ 29 بهمن سال گذشته خبر کشف جسد مثله شده ای در خیابان یوسف آباد از سوی مأموران کلانتری 125 یوسف آباد به بازپرس کشیک قتل اعلام شد.

با حضور قاضی ایلخانی؛ بازپرس کشیک قتل پایتخت در محل کشف جسد تعیین شد جسد کشف شده حاوی دو دست و دو پای یک انسان است و توسط کارگران شهرداری کشف شده است.

با آنالیز های بیشتر تعیین شد این جسد متعلق به زن جوانی است که در مکان دیگری به قتل رسیده بود، تا اینکه با اعلام اعضای یک خانواده مبنی بر فقدان دخترشان و مطابقت با جسد دختر جوان، هویت وی شناسایی شد و پس از این شناسایی مقتول کارآگاهان به مرد جوانی که با دختر جوان در ارتباط بود، مظنون شدند.

تحقیقات از مرد جوان در دستور کار کارآگاهان نهاده شد تا اینکه مرد چهل و چهار ساله اولین روز از اسفند 94 در اداره دهم پلیس آگاهی حاضر شد اما منکر قتل دختر جوان شد و گفت هیچ تماسی از چند سال پیش با مقتول نداشته است.

با توجه به اینکه کارآگاهان احتمال قوی می دادند مرد جوان از ماجرای این قتل با خبر باشد وی بار دیگر در دومین روز از اسفند به اداره دهم آگاهی احضار شد اما این بار وی راز این جنایت را فاش کرد.

پس از اعتراف حمید به قتل دختر جوان و با انتقال وی به دادسرای امور جنایی تهران، او درباره جزئیات قتل دختر جوان به بازپرس پرونده گفت: 18 سال است که عاطفه (مقتول) را می شناسم و با او دوست بودم؛ با خانواده عاطفه هم ارتباط داشتم، صبح روز قتل با وی قرار دیدار گذاشتم و پس از خوردن صبحانه برای خرید قرار شد به بیرون برویم، زمانی که سوار ماشینم شدیم، با عاطفه درباره مسائل مختلفی صحبت کردیم که در یک لحظه نمی دانم چه اتفاقی افتاد و عاطفه به مادرم فحاشی کرد، من نیز خودرو را کنار خیابان پارک کردم و چون بسیار عصبانی شده بودم، یک دستم را به روی بینی و دهن عاطفه گذاشتم و با دست دیگر گلویش را فشار دادم، کمتر از یک دقیقه وی را خفه کردم. زمانی به خودم آمدم که متوجه شدم صوت عاطفه کبود شده است اما کار از کار گذشته بود و بسیار ترسیده بودم.

مرد جوان اظهاراتش را به بازپرس اینگونه ادامه داد: نمی دانستم چه کاری باید بکنم و به سمت شهرستان ایوانکی رفتم، در آنجا آپارتمانی داشتم، ابتدا در ایوانکی تصمیم گرفتم جسد عاطفه را خارج از مناطق مسکونی بیندازم اما چون عده ای کشاورز در آنجا بودند این احتمال را دادم که من را ببینند، به همین خاطر به آپارتمانم در ایوانکی رفتم و پس از اینکه مطمئن شدم کسی در خیابان نیست مقتول را روی دوشم گذاشتم و به داخل آپارتمان رفتم، حدود نیم ساعت کنار جسد ایستاده و بهت زده بودم و فکر می کردم اگر جسد را به این شکل به بیرون از خانه ببرم، بقیه متوجه می شوند که انتها تصمیم گرفتم بیرون از آپارتمان بروم.

حمید در ادامه اعترافاتش به بازپرس گفت: در بیرون از آپارتمان دستفروشی را دیدم که مشغول فروش وسایل پلاستیکی اش بود، چند عدد نایلون و دو عدد چاقو از وی خریداری کردم و به آپارتمان برگشتم، در ابتدا قصد داشتم مقتول را داخل نایلو بگذارم و به بیرون انتقال دهم اما منصرف شدم و جسد عاطفه را به داخل دستشویی بردم، داخل دستشویی دست و پاهای مقتول را از هم جدا کردم، دست و پاها را داخل یک نایلون و سر و تن را داخل نایلون دیگری قرار دادم، لباس های عاطفه را نیز داخل نایلون دیگری گذاشتم و سه نایلون را به داخل ماشینم منتقل کردم، انتها نیز حدود ساعت 13:30 ایوانکی را به سمت تهران ترک کردم.

مرد جوان درباره چگونگی انتقال جسد مثله شده مقتول به بازپرس گفت: لباس ها و کفش ها و پالتوی عاطفه را که داخل یک نایلون قرار داده بودم، در حوالی افسریه درون سطل آشغالی انداختم و سپس به سمت یوسف آباد حرکت کردم و در خیابان جانبازان متوقف شدم. حدود ساعت سه بعدازظهر بود که هر دو نایلون جسد را داخل سطل آشغالی انداختم و به منزلم برگشتم.

انتها قاضی ایلخانی پس از اتمام جلسات بازپرسی از حمید، قرار جلب به دادرسی برای پرونده وی صادر کرد اما حمید در جدیدترین اظهاراتش منکر تمامی حرفها و اعترافات قبلی اش شده و قتل عاطفه را به گردن افراد دیگری انداخته است.

تحقیقات بیشتر در رابطه با اظهارات تازه حمید ادامه دارد.

منبع: تسنیم
انتشار: 30 خرداد 1399 بروزرسانی: 30 خرداد 1399 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 46163

به "مثله کننده دختر جوان منکر جنایت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مثله کننده دختر جوان منکر جنایت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید