پیشنهاد سیتی برای جذب لیونل مسی

به گزارش مهسان بلاگ، مدیر سابق منچسترسیتی می گوید این باشگاه در گذشته در اقدامی جاه طلبانه برای جذب لیونل مسی اقدام نموده و پیشنهادی به بارسلونا ارائه داده است.

پیشنهاد سیتی برای جذب لیونل مسی

به گزارش خبرنگاران به نقل از ورزش سه، گری کوک، مدیر اجرایی سابق منچسترسیتی فاش کرد این باشگاه در گذشته در یک اقدام جاه طلبانه برای جذب لیونل مسی، ابرستاره آرژانتینی بارسلونا اقدام نموده و بعد از یک کنفرانس تلفنی عجیب و غریب پیشنهادی به باشگاه کاتالان ارائه داده است.

گری کوک توسط مالک سابق باشگاه تاکسین شیناواترا به عنوان مدیر اجرایی ارشد استخدام شده بود ولی بعد از تغییر مالکیت باشگاه و واگذاری سهام سیتی به گروه ابوظبی به ریاست شیخ منصور، کوک بعد از مدتی همکاری با مالکین جدید از سمت خود کنار رفت.

یکی از وظایف کوک در دوران خدمتش در سیتی استخدام بازیکن بود و کوک در دوران خود ستاره هایی مثل وینسنت کمپانی و پابلو زابالتا را به منچستر سیتی آورد. بعد از اینکه مالکیت سیتی در اختیار شیخ منصور نهاده شد این باشگاه به دنبال جذب بازیکنان به مراتب بزرگتر رفت و یکی از اولین ستاره هایی که در این دوره جذب شد روبینیو بود که با قراردادی 32.5 میلیون پوندی راهی سیتی شد. اما کوک حالا می گوید که اگر همه چیز طبق خواسته سیتی پیش می رفت این باشگاه قصد داشت لیونل مسی را با رقمی در حدود دو برابر این مقدار راهی اتحاد کند.

کوک می گوید در یک کنفرانس تلفنی عجیب و غریب که بین او از یک طرف، رئیس وقت باشگاه سیتی، پایروج پیمپونگ سات و پل آلدریج به عنوان واسطه اجرا شده، منچسترسیتی به جذب مسی نزدیک شده است.

کوک در این باره گفت: پل آلدریج بعد از آن تماس تلفنی آمد و گفت گری، اوضاع دارد گیج کننده می گردد. من نمی دانم ما داریم چکار می کنیم. به او گفتم تو پیشنهاد را ارائه بده و بگذار ببینیم چه می گردد. روز بعد دیو ریچاردز از لیگ برتر با من تماس گرفت و گفت گری، شما برای لیونل مسی پیشنهاد داده اید؟ هفتاد میلیون پوند؟ شما دیوانه اید؟ .

مدیر اجرایی سابق سیتی در ادامه گفت: او گفت از بارسلونا با لیگ برتر تماس گرفته اند و خواسته اند ببینند آیا این پیشنهاد واقعی است یا نه. آنها به دیو گفته بودند که اگر پیشنهاد ما واقعی است ممکن بوده تا چند هفته قبل تر بتوانند با ما در این باره کنار بیایند.

کوک همچنین می گوید منچسترسیتی با مدیر برنامه های رونالدوی برزیلی چندین بار تماس داشته و تا یک قدمی جذب او پیش رفته بوده. البته این متعلق به زمانی بود که رونالدوی برزیلی از روزهای اوج خود فاصله گرفته بوده.

  • 10 رویداد مهم ورزشی در سال 2019 | از لیونل مسی تا رضازاده

cicagraphic.ir: مجله گرافیک | همه چیز درباره طراحی بصری و گرافیکی

cruisero.ir: کشتی کروز، نمایندگی کشتی کروز ایران، MSC، تور نوروز، بهار، تابستان، پاییز، زمستان کشتی کروز

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 2 آذر 1400 بروزرسانی: 2 آذر 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 31337

به "پیشنهاد سیتی برای جذب لیونل مسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد سیتی برای جذب لیونل مسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید