چگونه هنگام سقوط آسانسور زنده بمانیم؟

به گزارش مهسان بلاگ، با دانستن نکاتی ساده و رعایت آن ها، در زمان سقوط آسانسور زنده خواهید ماند.

چگونه هنگام سقوط آسانسور زنده بمانیم؟

به گزارش خبرنگار ، متاسفانه سقوط آسانسور در واحدهای مسکونی و تجاری و حتی در برخی از ادارات تعدادی قربانی می گیرد و در برخی از موارد نیز حوادثی از این دست منجر به ایجاد معلولیت و نقص عضو دائمی در قربانیان حوادث می گردد.

شمار حوادث مرگبار آسانسور در جهان کم نیست و علی رغم پیشرفت علم و تکنولوژی در این حوزه همچنان شاهد وقوع حوادثی این چنینی هستیم و البته آمار قربانیان حوادث مربوط به سقوط آسانسور در کشور ما ایران، طی سال های اخیر هر ساله نسبت به سال قبل کمتر شده است.

مهندسین حوزه صنعت آسانسور سازی بر این عقیده هستند که امکان وقوع حادثه سقوط آسانسور در شرایط فعلی پیشرفت این صنعت به حداقل خود رسیده است و در کمتر مواردی شاهد رخ دادن این قبیل حوادث هستیم.

در برخی از موارد کوتاهی انسان از رعایت نکات ایمنی و رفع نکردن نواقص فنی آسانسورها باعث ایجاد حوادث تلخی می شوند که تبعات جبران ناپذیر و سختی را به دنبال خواهد داشت.

در ادامه در این خبر ویدئویی کوتاه ببینید که نکاتی ساده اما مهم و کاربردی را برای شما در زمان حضور در آسانسوری که سقوط می نماید را تشریح نموده و با رعایت آن ها می توانید خود را از خطر مرگ نجات دهید.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 21 شهریور 1400 بروزرسانی: 21 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 3368

به "چگونه هنگام سقوط آسانسور زنده بمانیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه هنگام سقوط آسانسور زنده بمانیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید