برخورد با خرید و فروش بلیت قطار های نوروز در اپلیکیشن های موبایلی

به گزارش مهسان بلاگ، معاون مسافری راه آهن از برخورد با تخلف خرید بلیت قطار و فروش آن در اپلیکیشن های مشهور فروش اینترنتی اطلاع داد.

برخورد با خرید و فروش بلیت قطار های نوروز در اپلیکیشن های موبایلی

به گزارش خبرنگاران، میرحسن موسوی امروز شنبه 12 بهمن ماه در نشست خبری که عصر امروز برگزار گردید، گفت: شرکت راه آهن به عنوان نماینده دولت قرار است از نوسازی واگن های سی سال توسط شرکت های واگن ساز حمایت کند. به همین دلیل شرکت های ریلی واگن های فرسوده خود را در اختیار واگن سازان گذاشته اند تا با نوسازی کامل بار دیگر در چرخه حمل و نقل ریلی قرار بگیرند.

معاون مسافری راه آهن درباره سفر های نوروزی پیش رو گفت: طی سال های اخیر 5 مرکز استان به شبکه ریلی متصل شد که در نوروز 99 برای نخستین بار راستا بستان آباد به مشهد در برنامه فروش بلیت قرار دهند.

وی در پاسخ به پرسشی درباره کندی سیستم فروش آنلاین بلیت قطار در ایام پیک گفت: با توجه به این موضوع سیستم فروش را ارتقا داده ایم تا در اثر ترافیک متقاضیان این سیستم متوقف نگردد. با این حال به دلیل اینکه متقاضی خرید اینترنتی بلیت تهران- مشهد در روز های 27 و 28 اسفند بسیار بالاست معمولاً در کمتر از چند دقیقه همه بلیت های این راستا به فروش می رود.

موسوی درباره تخلف بعضی آژانس ها در فروش بلیت قطار برای ایام پیک نوروز گفت: اگر آژانس ها تخلفی انجام دهند و گزارش آن به ما اعلام گردد قطعاً با آن ها برخورد می کنیم.

وی ادامه داد: همچنین افرادی که اقدام به خرید اینترنتی بلیت قطار نموده و آن را در اپلیکیشن ها و سایت های معمول خرید و فروش از جمله سایت دیوار به فروش برسانند برخورد خواهد شد. مسافران نیز بدانند همه بلیت ها هنگام سوار شدن مسافران با کارت ملی تطبیق شده و از هیچ مسافری بلیت غیرهمنام پذیرفته نخواهد شد. اگر مسافری بتواند با بلیت غیرهمنام بتواند در راستا های بین راهی سوار بلیت گردد رئیس قطار موظف به اخذ مبلغ کامل بلیت از این مسافر است.

به گفته این مقام مسئول در شرکت راه آهن از 31 شهر به مقصد مشهد راستا ریلی داریم که حدود 50 درصد ظرفیت سفر های ریلی به مقصد مشهد انجام می گردد.

موسوی تاکید نمود: سال جاری برنامه ریزی نموده ایم قطار های گردشگری همزمان با سفر های نوروزی ادامه یابد.

bestcanadatours.com: Best Canada Tours یک سرویس خدماتی جدید و چند منظوره جهت ارائه سرویس تور به کشور کانادا با کیفیت برتر است

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 شهریور 1400 بروزرسانی: 27 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 34043

به "برخورد با خرید و فروش بلیت قطار های نوروز در اپلیکیشن های موبایلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برخورد با خرید و فروش بلیت قطار های نوروز در اپلیکیشن های موبایلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید