برنامه شورای شهر یزد برای حمایت از کسب وکارها

به گزارش مهسان بلاگ، سخنگوی شورای شهر یزد گفت: اعضای شورای شهر با ارائه پیشنهادهایی بر حمایت از اصناف و بازگشایی آنها تاکید کردند.

برنامه شورای شهر یزد برای حمایت از کسب وکارها

به گزارش خبرنگاران آنلاین به نقل از ایلنا، حمیدرضا قمی افزود: سه سناریو برای اقدام حمایتی از اصناف و مشاغل یزد از سوی شورا دنبال می شود؛ شورای شهر یزد در نشستی بر استفاده از تمامی ظرفیت ها و امکانات موجود برای بازگشایی محل های کسب و کار و تدوین پروتکل های بهداشتی در این مورد اعلام آمادگی کردند.

وی ادامه داد: فضای کسب و کار، تحمل و کشش تعطیلی را بیش از این ندارد. اصناف یزد به دلیل شرایط اقتصادی در شرایط فعلی ممکن است دوام نیاورند و به لحاظ اقتصادی آسیب جدی خواهند دید.

سخنگوی شورای شهر یزد با اشاره به شرایط اقتصادی دولت در این شرایط اظهار کرد: به نظر می رسد دوره طولانی برای بحران کرونا داشته باشیم بنابراین ناچاریم تدابیری اتخاذ کنیم تا همزیستی برای این دوره و دوره پساکرونا داشته باشیم و آسیب ها را به حداقل ممکن برسانیم.

وی مطرح نمود: شورای شهر بر همکاری سازمان های مردم نهاد، هیات های مذهبی و دستگاه های مرتبط در حمایت از اصناف تاکید دارد. بازگشایی اصناف از 23 فروردین پیش بینی شده، بنابراین لازم است پروتکل های بهداشتی در این خصوص ارائه شود تا ضمن کنترل و مهار ویروس کرونا، آسیب پذیری اصناف را نداشته باشیم.

قمی اظهار کرد: این موضوع باید به نحوی باشد که نه اصناف به طور مطلق تعطیل باشند و نه همه صنوف به یکباره بازگشایی شوند و انفجار ایجاد شود.

cicagraphic.ir: مجله گرافیک | همه چیز درباره طراحی بصری و گرافیکی

cruisero.ir: کشتی کروز، نمایندگی کشتی کروز ایران، MSC، تور نوروز، بهار، تابستان، پاییز، زمستان کشتی کروز

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 2 آذر 1400 بروزرسانی: 2 آذر 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 43690

به "برنامه شورای شهر یزد برای حمایت از کسب وکارها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه شورای شهر یزد برای حمایت از کسب وکارها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید