تمدید دورکاری کارمندان در هفته دوم شهریور، برقراری توازن بین ترخیص و پذیرش بیماران

به گزارش مهسان بلاگ، فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران، مشارکت در پویش نذر سلامتی را گامی موثر برای کنترل و مهار بیماری کرونا(کووید-19) برشمرد.

تمدید دورکاری کارمندان در هفته دوم شهریور، برقراری توازن بین ترخیص و پذیرش بیماران

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری مهسان بلاگ از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، علیرضا زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلان شهر تهران، در گفت وگوی زنده خبری بخش 18,30 شبکه تهران، از مراجعه 5400 نفر در شبانه روز گذشته به بخش های سرپایی مراکز بهداشتی و درمانی تهران اطلاع داد.

به گفته زالی از این مراجعان 470 نفر با تشخیص کرونا، احتیاج به بستری در بخش های بیمارستانی داشتند که 123 نفر مهسان بلاگن در بخش های ویژه بستری شدند.

وی با ذکر این مطلب که 420 نفر از بیماران بستری در روز گذشته از بیمارستان های تهران ترخیص شدند، یادآور شد: تا حدودی توازن بین ترخیص و پذیرش بیماران جدید برقرار شده است و امیدواریم که در روزهای آینده نیز شاهد این توازن باشیم.

سال جاری نذوراتمان را نذر سلامتی دیگران کنیم/ مشارکت در پویش نذر سلامتی گامی موثر برای مهار کرونا

فرمانده ستاد عملیات مقابله با کرونای پایتخت در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به راه اندازی پویش نذر سلامتی با هدف تهیه ماسک و اقلام بهداشتی برای احتیاجمندان و تامین تجهیزات بیمارستانی برای درمان بیماران کرونایی، از شهروندان تهرانی دعوت کرد تا با حرکتی مومنانه و ایثارگرانه با اهدای نذورات خود در این پویش مشارکت نمایند.

به گفته دکتر زالی، همشهریان تهرانی برای اهدای نذورات خود می توانند به وسیله کد #700*733* اقدام نمایند که بخشی از این نذورات صرف تهیه اقلام حفاظتی و ماسک برای احتیاجمندان و اقشار محروم و بخش دیگری نیز صرف تامین تجهیزات پزشکی و بیمارستانی برای درمان بیماران کرونایی می گردد.

تمدید دورکاری کارمندان در هفته دوم شهریور

فرمانده ستاد عملیات مقابله با کرونای کلان شهر تهران همچنین از تمدید دورکاری کارمندان در هفته دوم شهریور اطلاع داد و گفت: با توجه به مطالعات انجام شده استفاده مستمر از ماسک و همچنین کاهش ظرفیت کارکنان و دورکاری، دو عامل مهمی بوده است که در هفته های اخیر باعث کاهش آمار بستری بیماران و همچنین کاهش ترافیک حمل ونقل عمومی شده است.

4127

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 22 مهر 1399 بروزرسانی: 22 مهر 1399 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 59707

به "تمدید دورکاری کارمندان در هفته دوم شهریور، برقراری توازن بین ترخیص و پذیرش بیماران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدید دورکاری کارمندان در هفته دوم شهریور، برقراری توازن بین ترخیص و پذیرش بیماران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید