مبارزه سنگین توییتر با تبلیغات مخرب سیاسی ، اعطای گواهی اعتبار به مبلغین معتبر ، حذف آگهی های جعلی

توییتر میخواهد به شکلی بسیار جدی تر با تبلیغات مخرب سیاسی مبارزه کند. این مبارزه به این معنی است که هر نوع تبلیغ سیاسی باید پیش از مطرح شدن ابتدا مجوز دریافت کند.

مبارزه سنگین توییتر با تبلیغات مخرب سیاسی ، اعطای گواهی اعتبار به مبلغین معتبر ، حذف آگهی های جعلی

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، توییتر اعلام نموده است که با توجه به افزایش بازدیدنمایندگان محتواهای سیاسی، از این پس، خارج از ایالات متحده را نیز تحت پوشش قرار می دهد تا در کشورهایی مثل استرالیا، هند و تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیز خبری از تبلیغات سیاسی مخرب نباشد.

این به این معنی است که هر کسی که قصد دارد تبلیغهای سیاسی را در پلتفرم خود در این مناطق انجام دهد، ابتدا باید روند صدور گواهینامه خود را طی نموده و اقدام به تایید مکان محلی تبلیغات سیاسی کند. این به این معنی است که باید برای نشان دادن هویت خود و تأیید مکان محلی با استفاده به وسیله یک فرمان تایید نامه، اقدام گردد.

توییتر امروز در یک پست وبلاگی گفت که اجرای سیاستهای جدید از 11 مارس به وقوع خواهد پیوست. توییتر در بیانیه ای نوشت: تبلیغ نمایندگان سیاسی باید برای صدور گواهینامه فعالیت هایی جدید ترتیب دهند و پس از عبور از هر مرحله مجوزهایی جدید دریافت نمایند.

دستورالعمل های تبلیغاتی توییتر که سال گذشته نیز یک بار به روز شده اند، این بار برای خارجی ها سختگیری بیشتری به نمایش می گذارند. یک سخنگوی توییتر در این خصوص می گوید: الزامات تشخیص هویتی شامل ارائه یک کپی از یک شناسه ملی و کپی رسمی از مدارکی است که اثبات می نماید فردی که تبلیغ سیاسی انجام می دهد مورد تایید سازمان یا فردی است که وی برای آن تبلیغ می نماید.

انتخابات مجلس اتحادیه اروپا در ماه مه انجام می گردد، در حالی که انتظار می رود انتخابات عمومی هند نیز در ماه های آوریل و مه انجام گردد. استرالیا نیز به دنبال برگزاری انتخابات فدرال تا ماه مه سال 2019 است.

توییتر از سال 2017 سیستم شفاف سازی آگهی های خود را شروع و تا کنون نیز این سیستم را ادامه داده است. افزون بر این، در ماه مه 2018 توییتر دستورالعمل هایی برای به روزرسانی این سیستم شفاف سازی ایجاد نموده است. در حال حاضر، بیش از نیمی از سال، توییتر در حال آماده سازی سیستم هایی است که بتواند برای شفافیت های سیاسی آماده باشد. به نظر می رسد سختگیری ها برای کشورهایی که دموکراسی شنماینده تری دارند، سخت تر خواهد بود.

منبع: انتخاب
انتشار: بروزرسانی: 27 خرداد 1398 شناسه مطلب: 5802

به "مبارزه سنگین توییتر با تبلیغات مخرب سیاسی ، اعطای گواهی اعتبار به مبلغین معتبر ، حذف آگهی های جعلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مبارزه سنگین توییتر با تبلیغات مخرب سیاسی ، اعطای گواهی اعتبار به مبلغین معتبر ، حذف آگهی های جعلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید