مستمری بگیران در صف دریافت خدمات تامین اجتماعی معطل نشوند، خدمات بیمارستان امام رضا(ع) در اسلامشهر توسعه می یابد

به گزارش مهسان بلاگ، نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس گفت: مسئله صف های طولانی مستمری بگیران برای دریافت خدمات باید حل شود که این موضوع را با وزیر رفاه در میان گذاشتیم.

مستمری بگیران در صف دریافت خدمات تامین اجتماعی معطل نشوند، خدمات بیمارستان امام رضا(ع) در اسلامشهر توسعه می یابد

مهدی شریفیان در مصاحبه با خبرنگار حوزه رفاه گروه اجتماعی خبرگزاری خبرنگاران، با اشاره به حضور بیش از 32 هزار مستمری بگیر و بیش از 200 هزار نفر افراد تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی در اسلامشهر گفت: از آنجا که حجم پرشماری از مستمری بگیران از خدمات تنها شعبه سازمان تأمین اجتماعی در اسلامشهر استفاده می کنند، دریافت خدمات مناسب از این شعبه به دلیل کمبود در زیرساخت ها ، با مشکل جدی روبرو شده است.

وی اضافه کرد: در شرایط فعلی که شیوع کرونا در حال اوج گیری دوباره است، سالمندان آسیب پذیر ناچار به حضور طولانی مدت در صف های دریافت خدمات از تنها شعبه بیمه تامین اجتماعی در شهرستان اسلامشهر هستند و در این شرایط نباید مستمری بگیران در صف دریافت خدمات تامین اجتماعی معطل شوند.

کننده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از طرف دیگر بیمارستان امام رضا در اسلامشهر(ع) که تنها مرکز درمانی تامین اجتماعی در این شهرستان است جوابگوی بیش از 2 میلیون نفر جمعیت اسلامشهر و شهرستانهای همجوار نبوده و از کمبود امکانات و نیروی انسانی رنج برده و برای ارائه خدمات بیمارستانی محدودیت های بسیار زیادی دارد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در دیدار با وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی حل مسئله صف های طولانی مردم برای دریافت خدمات در تنها شعبه و بیمارستان تامین اجتماعی در اسلامشهر را پیگیری کردیم که مقرر شد توسعه خدمات در این دو مجموعه در دستور کار قرار گرفته و با توجه ویژه به این شهرستان محروم، تقویت امکانات در این دو مرکز انجام شود.

4076/

cicagraphic.ir: مجله گرافیک | همه چیز درباره طراحی بصری و گرافیکی

cruisero.ir: کشتی کروز، نمایندگی کشتی کروز ایران، MSC، تور نوروز، بهار، تابستان، پاییز، زمستان کشتی کروز

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 2 آذر 1400 بروزرسانی: 2 آذر 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 63075

به "مستمری بگیران در صف دریافت خدمات تامین اجتماعی معطل نشوند، خدمات بیمارستان امام رضا(ع) در اسلامشهر توسعه می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مستمری بگیران در صف دریافت خدمات تامین اجتماعی معطل نشوند، خدمات بیمارستان امام رضا(ع) در اسلامشهر توسعه می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید