خاصه خرجی از بیت المال برای دلجویی از جوانان اصلاح طلب؟!

به گزارش مهسان بلاگ، حجت نظری، عضو شورای شهر تهران معتقد است شهرداری پایتخت باید چند صد میلیارد تومان هزینه ایجاد 1000 پست جدید و دادن آن به جوانان اصلاح طلب می کرد تا دل آنان را به دست می آورد!

خاصه خرجی از بیت المال برای دلجویی از جوانان اصلاح طلب؟!

به گزارش گروه سیاسی مهسان بلاگ، حجت نظری، عضو شورای شهر تهران معتقد است شهرداری پایتخت باید چند صد میلیارد تومان هزینه ایجاد 1000 پست جدید و دادن آن به جوانان اصلاح طلب می کرد تا دل آنان را به دست می آورد! او در سخنانی که بوی قدرت طلبی آن مشهود است، گفته که وقتی دولت روحانی با حمایت اصلاح طلبان روی کار آمد، برخی از بزرگسالان این طیف فکر کردند فرصتی برای بازگشت آن ها به قدرت مهیا شده است و اولین مانع حضور جوانان این بود که بزرگسالان اصلاح طلب تلاش کردند تمام اطرافیان خود را از همسالان شان انتخاب کنند. دومین مانع این بود که به بهانه وجود مازاد نیرو در ادارات، راه جذب نیرو را بستند و موانع ورود نیروی جوان اصلاح طلب را ایجاد کردند.

نظری که کل سخنانش بر محور کسب قدرت می چرخد، با بیان اصولگرایان همواره از بدنه جوان و حامی خود در پست های مدیریتی بهره می برند، گفته: وقتی بحث گزینه جوان به میان می آید، اصولگرایان پنج، شش گزینه با سابقه مناسب (از جهت کمی نه کیفی) معرفی می کنند. این گزینه ها در پست های مختلف اجرایی و سیاستگذاری کار کرده اند. در حالی که هیچ جوان اصلاح طلبی را پیدا نمی کنید که سلسله مراتب را تا درجه وزارت طی کرده و گزینه خوبی برای معرفی به جامعه باشد.

نظری سپس راه حل خود را ارائه کرده که هزینه از بیت المال برای به دست آوردن دل اصلاح طلبان است: بزرگسالان اصلاح طلب می توانستند با اضافه کردن حداکثر 1000 نفر به شهرداری تهران امید را همچنان در دل افرادی حفظ کنند که برای روی کار آمدن جریان اصلاحات تلاش کردند. اگر 1000 نفر به جمعیت شهرداری اضافه شود، ماهیانه حدود 4 میلیارد تومان به پرداخت حقوق شهرداری اضافه شده و در طول چهار سال مبلغی حدود 200-300 میلیارد تومان هزینه می شد، دوستان ترجیح دادند به هزینه های شهر اضافه نکنند، اما جماعتی را از خود برنجانند...

از نقدها اصلاح طلبان به قالیباف در مقام شهردار تهران، جذب نیروی مازاد بود. حال خود روی به چنین راه حلی آورده اند. آن هم نه برای همه مردم، بلکه فقط برای کسانی که به آنان رأی داده اند! سؤال بعدی آنکه آیا فقط 1000 جوان اصلاح طلب در تهران هستند؟! سخنان حجت نظری را از هر منظری تحلیل کنیم، خودزنی اصلاح طلبان است.

منبع: روزنامه جوان

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 بهمن 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 29183

به "خاصه خرجی از بیت المال برای دلجویی از جوانان اصلاح طلب؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاصه خرجی از بیت المال برای دلجویی از جوانان اصلاح طلب؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید