4.6 میلیون در کالیفرنیا 890 هزار نفر در هالیوود

به گزارش مهسان بلاگ، کاترین بارگر رئیس هیئت ناظران اقتصادی لس آنجلس، آماری که آن را هراسناک توصیف می کند، منتشر کرد که نشان می دهد تا چه اندازه همه گیری بیماری ویرانگر کووید 19 بر روی حرفه های صنعت سرگرمی تاثرگذار بوده است.

4.6 میلیون در کالیفرنیا 890 هزار نفر در هالیوود

به گزارش گروه فرهنگی مهسان بلاگ به نقل از هالیوود ریپورتر، کاترین بارگر، رئیس هیئت ناظران لس آنجلس، آماری را که از جلسه روز سه شنبه کارگروه اقتصادی به دست آمد را گفت.

روز چهارشنبه، کاترین بارگر، آماری هراسناک منتشر کرد که نشان می دهد تا چه اندازه همه گیری بیماری ویرانگر کووید 19 بر روی حرفه های صنعت سرگرمی تاثرگذار بوده است.

وی گفت: بخش اعظمی از تعداد 890 هزار کارکنان صنعت فیلم و سرگرمی هالیوود به دلیل تعطیلی گسترده با هدف جلوگیری از گسترش ویروس کرونا، بیکار شده اند.

در این جلسه که به تاثیر کرونا بر کلیه مشاغل پرداخته شد اعلام شد که یک میلیون نفر کار خود را در لس آنجلس از دست داده اند و حتی رستوران ها نیز بیش از 80 درصد از کارکنان خود را اخراج کرده اند.

طبق این آمار از دوازدهم ماه مارس تا کنون 4 میلیون و 600 هزار نفر تنها در ایالت کالیفرنیا از کار بیکار شده اند که اینچنین آماری حتی در دوره رکود بزرگ اقتصادی آمریکا نیز ثبت نشده است. به گفته خانم بارگر، تاثیر پاندمی کرونا بر مشاغل کوچک به حدی بوده که بخشی از آن هیچگاه قابل بازگشت به شرایط قبل نخواهد بود ازینرو ضرورت بازگشایی هرچه زودتر مشاغل و بخش های اقتصادی و هنری احساس می شود هرچند باید در شرایطی کاملا ایمن بازگشایی ها صورت گیرد و جامعه از جنبه جلوگیری از اثرات شیوع ویروس کرونا مهیا باشد.

بارگر گفت: راهنمایی بهداشت عمومی باید در اولویت هر اقدامی باشد که قرار است انجام شود. زمان مبنا و اولویت اصلی است و کار ها باید با مسئولیت پذیری انجام شود.

او در این جلسه گفت که چهارم جولای برای شروع بازگشایی ها خرده فروشی ها، رستوران ها و مال ها تعیین شده است. او البته چهارشنبه بازگشایی مراکز تفریحی را هم به این فهرست اضافه کرد و حتی از بازگشایی زود هنگام برخی از بخش ها قبل از چهارم جولای خبر داد.

این کارگروه شامل 13 عضو است که به کنندگی از مشاغل، تجاری، خدماتی، زیرساخت ها، صنایع غذایی، هنر و فرهنگ، رسانه های دیجیتال، غیر انتفاعی، ورزش و بخش های آموزش و پرورش، که هر یک طرح ها و برنامه های خود را در مورد نحوه بازگشایی به بهترین شکل ارائه می دهند.

در این کارگروه، جف شل مدیرعامل کمپانی یونیورسال، کننده بخش فیلم و رسانه های دیجیتال است.

امید کنونی این است که اکثریت قریب به اتفاق سالن های سینما در ایالات متحده به موقع بازگشایی شوند چراکه دو فیلم بسیار مهم Tenet از کریستوفر نولان، که قرار است در تاریخ 17 جولای و یک هفته بعد نیز فیلم مولان محصول دیزنی در 24 جولای اکران خواهند شد و پس از شرایط بحرانی فعلی میتواند شروع بسیار خوبی برای سینماداران و فیلمسازان باشد.

لس آنجلس و نیویورک به ترتیب دو بازار بزرگ سینمارو های کشور از نظر درآمد، برای این برنامه ها به ویژه در مورد فیلم سینمایی Tenet بسیار حائز اهمیت هستند.

سینماها، مانند سایر مشاغل عمومی، آماده هستند اقدامات فاصله گذاری اجتماعی، از جمله کاهش صندلی را طبق دستور مقامات بهداشت محلی اعمال کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 مرداد 1399 بروزرسانی: 4 مرداد 1399 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 49840

به "4.6 میلیون در کالیفرنیا 890 هزار نفر در هالیوود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4.6 میلیون در کالیفرنیا 890 هزار نفر در هالیوود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید