بازسازی، نوسازی و تعمیرات ساختمان

کدام برندها بهترین انواع کفشورهای خارجی را تولید و به بازار عرضه می کند؟

کفشور خطی؛ تجهیزی توکاری که حتما باید نمونه های باکیفیت آن را تهیه کنیدبرندهای مختلفی انواع کفشور خطی را تولید و به بازار عرضه می کنند. محصولات هرکدام از این برندها با توجه به مقدار کیفیت و همین طور سابقه برند در بازه قیمتی متفاوتی قرار می گیرند.

29 شهریور 1401

اقامتگاه بوم گردی نخل و نرگس

نخستین شهر پهناور ایران سرزمین نخل و مرکبات است. گرداگرد این سرزمین را کویر لوت در برگرفته و رشته کوه بلندی از سمت شرق آن دامن گسترانیده. این شهر در گذشته در آغوش جنگل های انبوه و دریاچه های بزرگ بوده و امروز با معادن غنی اش هنوز پابرجاست. چشمه های اطراف...

27 شهریور 1401

اقامت در هتل های لوکس و سنتی یزد در دل کویر

سفر و گردش در یکی از زیبا ترین استان های یزد روز های به یاد ماندنی را برای گردشگران خود به جای می گذارد. در کنار طبیعت زیبا و جاذبه های گردشگری متنوع، هتل های لوکس و سنتی در این استان وجود دارد که معماری های مجذوب کننده و تاریخی نگاه هر شخصی را به خود جلب...

11 شهریور 1401

زمانی که یکی از وعده های غذایی را نادیده می گیرید، چه اتفاقی در بدن می افتد؟

اگرچه عکس العمل بدن نسبت به نادیده گرفتن یک وعده غذایی به عواملی همانند سن، اندازه سلامت عمومی و رژیم غذایی بستگی دارد؛ اما نادیده گرفتن یک وعده غذایی و عدم مصرف غذا در یک وعده یک سری فرآیندهای فیزیکی را تحریک خواهد نمود که گاهی مثبت و گاهی منفی هستند.

16 مرداد 1401

راهنمای خرید بهترین لپ تاپ از 10 تا 50 میلیون تومان (آذر 1400)

خرید بهترین لپ تاپ اصلا کار راحتی نیست! قبول داریم. آنقدر کانفیگ ها و مدل های مختلف در بازار وجود دارد که همه گیج می شویم. ما در این راهنمای خرید لپ تاپ خبرنگاران مگ، به سراغ بهترین لپ تاپ های بازار از بازه 10 تا 50 میلیون تومان آذر 1400 رفته ایم.

27 تیر 1401

200 میلیارد برای تملک عرصه های اطراف قلعه فلک الافلاک هزینه شده است

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست آمده، 200 میلیارد برای تملک عرصه های اطراف قلعه فلک الافلاک هزینه شده است.

10 تیر 1401

امدادرسانی سریع و موثر هلال احمر نیازمند تجهیزات به روز است

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: امدادرسانی سریع و موثر نیرو های جمعیت هلال احمر نیازمند امکانات و تجهیزات به روز است

5 خرداد 1401

دلیل حضور آتش و آجیل در یلدای باستانی

جشن شب یلدا یا چله جزء آیین های باستانی ایرانیان است؛ جشنی که امروزه با انار و هندوانه، حافظ و شاهنامه خوانی گره خورده است. ایرانیان کهن یلدا را با خوردن آجیل و برپا داشتن آتش های بزرگ جشن می گرفتند.

28 اردیبهشت 1401

خبرنگاران طرح آبیاری نوین اراضی کشاورزی میناب 11 هزار نفر شغل ایجاد می&zwnjکند

بندرعباس - خبرنگاران - استاندار هرمزگان گفت: طرح سه هزارو 750 هکتاری آبیاری نوین اراضی کشاورزی میناب برای 11هزار نفر به صورت پایدار و مستقیم شغل ایجاد می نماید.

28 اردیبهشت 1401

با دست بسته مقابل ورامین قرار گرفتیم ، جدال نابرابری بود

به گزارش خبرنگاران، در دیدارهای هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ برتر والیبال تیم خاتم اردکان با نتیجه 3 بر 2 مغلوب تیم شهرداری ورامین شد.

28 اردیبهشت 1401
تعداد: (861)